Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



Odp: [PŁACI] neobux.com - Lunatic - 01-09-2013 11:29

Matomy przestalo akceptowac oferty.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [PŁACI] neobux.com - antyk - 01-09-2013 13:06

matomy przestalo zaliczac to na co wykorzystac startery? polec ktos cosWink


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 01-09-2013 14:04

(01-09-2013 13:06)antyk napisał(a):  matomy przestalo zaliczac to na co wykorzystac startery? polec ktos cosWink

dołaczam sie do pytania


RE: [PŁACI] neobux.com - Boguśś - 01-09-2013 16:14

I ja sie dolaczam..


RE: [PŁACI] neobux.com - zsuiram22 - 01-09-2013 22:10

2 oferty na matomy (znowu nie neobux) zaakceptowane.


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 02-09-2013 20:23

(24-08-2013 10:24)Ratchet napisał(a):  Te oferty, które zaliczyli Twoim refom to mogą być te, które zaliczają czasem automatycznie bez wysyłania potwierdzających screenów. Ja używałem głównie darmowych starterów z Play, na których jest bodajże 1 zł na koncie i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale czasami niektóre oferty zaliczano mi od razu, np. Cuponalia, Zakupy w House, Prize Machine (często), N/A (prawie za każdym razem), Graj w Osadników! (często), MCDONALDS VOUCHER (prawie za każdym razem), a raz mi zaliczyło od razu jedną z najdroższych ofert PlayMax Klub MP3. Być może zależy to od kolejności wykonywanych zadań na nowym starterze. Smile
Może uda nam się wspólnymi siłami stworzyć jakąś tajną listę ofert, za które NeoCoins są zaliczane bardzo często lub zawsze z "automatu" ? Ja mogę potwierdzić, że N/A mi dziś weszło na nowym starterze z Heyah i NeoCoins pojawiły się na koncie po niecałych 5 minutach. Identycznie McDonalds. Resztę z powyżej wypisanych (oprócz Osadników, bo mi się nie pojawia ta oferta niestety) próbowałem i zrobiłem skutecznie (tzn. PIN przyszedł), ale punkty nie zostały naliczone (nie robiłem printscreenów, nie będę wysyłał reklamacji, bo to chyba bezcelowe).


RE: [PŁACI] neobux.com - Eximo - 03-09-2013 20:49

Nie wiem co wy widzicie w tym neobuxie, referale na czas, przy większych ilościach (400+) robią na minus. Ja wam polecam sprawdzić tego z sygny mojej, 10 lat na rynku, referale na stałe jak któryś nie klika to go wymieniasz. Po matomy na neobuxie już nie ma jak zarobić, chyba że wydać w uj kasy na refy które potem nie kilkaja ;x


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 03-09-2013 21:52

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 05-09-2013 19:00

wie ktoś co z tym matomy w jaki sposób teraz zaliczają


RE: [PŁACI] neobux.com - Evid3nce - 05-09-2013 21:48

Proste, nie zaliczają.. ;/

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4