Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



Odp: [PŁACI] neobux.com - Lunatic - 23-08-2013 22:23

Z tego co zauwazylem kilka dni temu matomy przestalo zaliczac oferty Undecided


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [PŁACI] neobux.com - Hextor - 24-08-2013 02:18

(23-08-2013 22:23)Lunatic napisał(a):  Z tego co zauwazylem kilka dni temu matomy przestalo zaliczac oferty Undecided


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

mi w środę (niecałe 3 dni temu) zaliczyło 2 oferty


RE: [PŁACI] neobux.com - Ratchet - 24-08-2013 10:24

@woj9928
Nowe konto, nowy starter, nowy e-mail, nowy wygląd kompozycji Windowsa, inny zestaw ikon wyświetlających się na pasku zadań, nowa przeglądarka i do tego inny adres IP reprezentowany tym razem przez internet mobilny z Orange (poprzednio Netia i Play). Zastanawiałem się jeszcze nad zmianą rozdzielczości ekranu, ale już mi się nie chciało tego robić. Tongue

Te oferty, które zaliczyli Twoim refom to mogą być te, które zaliczają czasem automatycznie bez wysyłania potwierdzających screenów. Ja używałem głównie darmowych starterów z Play, na których jest bodajże 1 zł na koncie i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale czasami niektóre oferty zaliczano mi od razu, np. Cuponalia, Zakupy w House, Prize Machine (często), N/A (prawie za każdym razem), Graj w Osadników! (często), MCDONALDS VOUCHER (prawie za każdym razem), a raz mi zaliczyło od razu jedną z najdroższych ofert PlayMax Klub MP3. Być może zależy to od kolejności wykonywanych zadań na nowym starterze. Smile

Niewykluczone też, że możesz mieć rację i Matomy będzie zaliczać nowym użytkownikom oferty, ale np. tylko 4 pierwsze. Ja zanim dostałem negatywne odpowiedzi zdążyłem wysłać już 8 SS'ów. Tongue


RE: [PŁACI] neobux.com - zsuiram22 - 24-08-2013 12:34

Jestem w szoku. Chcialem sprawdzic status moich ofert na stronie matomów z emaila, loguje sie i dostaje info: "Sorry, your account has been suspended matomy".
Wszystko przez to, że mało było ofert na neobuxie, więc zacząłem robić na 2 serwisie.
Oferty na neobuxie które są w statusie pending, zostaną zaakceptowane? Boje się ze strace sporo zł :/
Czy na tym 2 serwisie moge wysłać jeszcze raz dowód, ale tym razem z innego emaila?


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 24-08-2013 13:54

(24-08-2013 10:24)Ratchet napisał(a):  @woj9928
Nowe konto, nowy starter, nowy e-mail, nowy wygląd kompozycji Windowsa, inny zestaw ikon wyświetlających się na pasku zadań, nowa przeglądarka i do tego inny adres IP reprezentowany tym razem przez internet mobilny z Orange (poprzednio Netia i Play). Zastanawiałem się jeszcze nad zmianą rozdzielczości ekranu, ale już mi się nie chciało tego robić. Tongue

Te oferty, które zaliczyli Twoim refom to mogą być te, które zaliczają czasem automatycznie bez wysyłania potwierdzających screenów. Ja używałem głównie darmowych starterów z Play, na których jest bodajże 1 zł na koncie i nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale czasami niektóre oferty zaliczano mi od razu, np. Cuponalia, Zakupy w House, Prize Machine (często), N/A (prawie za każdym razem), Graj w Osadników! (często), MCDONALDS VOUCHER (prawie za każdym razem), a raz mi zaliczyło od razu jedną z najdroższych ofert PlayMax Klub MP3. Być może zależy to od kolejności wykonywanych zadań na nowym starterze. Smile

Niewykluczone też, że możesz mieć rację i Matomy będzie zaliczać nowym użytkownikom oferty, ale np. tylko 4 pierwsze. Ja zanim dostałem negatywne odpowiedzi zdążyłem wysłać już 8 SS'ów. Tongue

dzieki ze sprawdziles ja dzisiaj wyslalem 4 ofert na nowym buxie z nowego meila i startera jutro znow 4 i zobaczymy co bedzie dam znac


RE: [PŁACI] neobux.com - schane - 24-08-2013 14:12

(24-08-2013 12:34)zsuiram22 napisał(a):  Jestem w szoku. Chcialem sprawdzic status moich ofert na stronie matomów z emaila, loguje sie i dostaje info: "Sorry, your account has been suspended matomy".
Wszystko przez to, że mało było ofert na neobuxie, więc zacząłem robić na 2 serwisie.
Oferty na neobuxie które są w statusie pending, zostaną zaakceptowane? Boje się ze strace sporo zł :/
Czy na tym 2 serwisie moge wysłać jeszcze raz dowód, ale tym razem z innego emaila?

mialem podobna sytuacje na nerdbuxie, zawieszone konto matomy, oznacza blokade maila. wystarczy wyslac z nowego maila te same oferty i powinno byc ok, tylko ze juz chyba ci tego nie zalicza smutny
natomiast nie powinni cofnac zaakceptowanych punktow


RE: [PŁACI] neobux.com - zsuiram22 - 24-08-2013 14:22

Uff, mam nadzieje ze sie nie mylisz, bo gruba kasa poszłaby w pi*du. Blush


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafiozo19990 - 24-08-2013 16:58

To zaliczają jeszcze te oferty, czy nie? Mi nie potwierdzili dowodów, odpisali wszędzie to samo.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 24-08-2013 17:00

jezeli by cofneli kase to prawie wszystkie buxy lacznie z neobuxem pewnie by padly bo patrzac na skale robienia ofert matomy to 90% wyplat jest dzieki ofertom a nie klikanie w reklamy to jak ci bux wyplaci to jak ci cofna tylko bux moze na tym stracic


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 25-08-2013 14:26

Z tego co widze i czytam - ofert NIE zaliczają.
@woj9928,
nie sądze zeby to wykonczylo buxy, przynajmniej nie wszystkie. Neobux ma miesieczny termin od zaliczenia oferty do wyplacenia $, czyli oni sie na taka ewentualnosc zabezpieczyli .Smile

pozdrawiam