Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - tomula06 - 18-08-2013 23:00

ja już czekam ponad 4 dni i nic...
ostatni e-mail od nich to:

Your request (#151519) has been received, and is being reviewed by our support staff.

To review the status of the request and add additional comments, follow the link below:
http://matomy.zendesk.com/tickets/151519

po tym e-mailu piszą jeszcze raz wam że punkty zostaly dodane?


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 19-08-2013 06:51

Mi nawet nie napisali, że dodano tylko po prostu dodali.


RE: [PŁACI] neobux.com - Mazzakollo - 19-08-2013 11:50

Hej, jest pytanko Wink.
Pojawiła się w "mobile" nowa oferta, więc, korzystając z tego faktu, wykonałem ją 5 razy na 5 różnych starterach.
Jak będę wysyłał do nich tickety, aby przyznali punkty, to mogę wszystkie screeny dać w jeden dzień, czy lepiej to rozłożyć na kilka dni, żeby nie było.. "podejrzane" Big Grin?
Pozdro.


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 19-08-2013 12:06

A nie będzie tak, że zaliczą Ci jeden raz i tyle? Jeden użytkownik to jedno wykonanie danej oferty.


RE: [PŁACI] neobux.com - barteek_93 - 19-08-2013 12:06

Mam problem z ofertami matomy na neobuxie, mianowicie przy każdej ofercie wyświetla mi:
Cytat:This is a onetime offer and it was already completed by you...
Da się coś z tym zrobić?


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 19-08-2013 12:27

Wykonałeś już te oferty.


RE: [PŁACI] neobux.com - nana22 - 19-08-2013 12:35

(19-08-2013 11:50)Mazzakollo napisał(a):  Hej, jest pytanko Wink.
Pojawiła się w "mobile" nowa oferta, więc, korzystając z tego faktu, wykonałem ją 5 razy na 5 różnych starterach.
Jak będę wysyłał do nich tickety, aby przyznali punkty, to mogę wszystkie screeny dać w jeden dzień, czy lepiej to rozłożyć na kilka dni, żeby nie było.. "podejrzane" Big Grin?
Pozdro.

zapewne zaliczy ci tylko raz ponieważ w statusie masz raz tylko tą ofertę a nie 5 razy
a tak apropo to jaka to była oferta bo u mnie nic nie ma


RE: [PŁACI] neobux.com - barteek_93 - 19-08-2013 14:15

(19-08-2013 12:27)Mafesto napisał(a):  Wykonałeś już te oferty.

No tak, ale tak mam przy wszystkich ofertach z kategorii mobile. Czyżby skończyło się dla mnie zarabianie na starterach?


RE: [PŁACI] neobux.com - Mazzakollo - 19-08-2013 15:42

(19-08-2013 12:35)nana22 napisał(a):  
(19-08-2013 11:50)Mazzakollo napisał(a):  Hej, jest pytanko Wink.
Pojawiła się w "mobile" nowa oferta, więc, korzystając z tego faktu, wykonałem ją 5 razy na 5 różnych starterach.
Jak będę wysyłał do nich tickety, aby przyznali punkty, to mogę wszystkie screeny dać w jeden dzień, czy lepiej to rozłożyć na kilka dni, żeby nie było.. "podejrzane" Big Grin?
Pozdro.

zapewne zaliczy ci tylko raz ponieważ w statusie masz raz tylko tą ofertę a nie 5 razy
a tak apropo to jaka to była oferta bo u mnie nic nie ma
A, to trudno. I tak nic nie straciłem Wink. A dzisiaj po jednym dniu czekania zaliczyło 4 inne oferty, także i tak jestem zadowolony.
Ta akurat była jakimś tarotem bodajże Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 19-08-2013 16:03

(19-08-2013 14:15)barteek_93 napisał(a):  
(19-08-2013 12:27)Mafesto napisał(a):  Wykonałeś już te oferty.

No tak, ale tak mam przy wszystkich ofertach z kategorii mobile. Czyżby skończyło się dla mnie zarabianie na starterach?

No skoro wszystkie zrobiłeś to co, chcesz wszystkie od nowa? pokerface