Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Evid3nce - 07-08-2013 10:38

Ja nic takiego nie miałem 0.o


RE: [PŁACI] neobux.com - donmateo16 - 07-08-2013 10:43

Do wypłaty nie trzeba mieć zweryfikowane konto pp, ale do wpłaty juz tak.


RE: [PŁACI] neobux.com - ingro85 - 07-08-2013 10:49

acha oki to musze konto zweryfikowac pewnie przez dodanie konta bankowego dzieki za rade zobaczymy czy pomoze


RE: [PŁACI] neobux.com - alizen - 07-08-2013 19:18

wyskakuje wam cos takiego jak wpiszecie PIN? Wystąpił błąd komunikacji - spróbuj za chwilę.


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 07-08-2013 19:22

bywa... mi tez..... osobiscie odczekuje kilka dni i laduje oferte z tego samego startera lub z nowego robie


RE: [PŁACI] neobux.com - alizen - 07-08-2013 19:41

a sytuacje ze przychodzi zły pin?Angry


RE: [PŁACI] neobux.com - bartek_veron - 07-08-2013 21:08

chyba zmienily sie jakies zasady, bo pisze ze za duzo razy uzyto blednego pinu itp, dziwne to bo przepisuje pin z telefonu i pisze ze zly, dziwna sytuacja bo nowka numer, a pozniej przy kolejnych ofertach blad i blad, wzielem 2 nowy numer to samo, ani rusz, jak wczesniej na 2 nr narobilem z 40 ofert, tak teraz na 2 nowe 0 ofert ;/


RE: [PŁACI] neobux.com - bartek_veron - 07-08-2013 21:12

numer wpisywany zbyt czesto, eh bez jaj, widze ze po ofertach znaczy sie po zarabianiu, 2 nowe numery i nawet ani jednej ofery nie mozna zrobic


RE: [PŁACI] neobux.com - Ratchet - 07-08-2013 21:22

@up
A startery jakiej sieci?


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 07-08-2013 21:27

startery nie maja nic tu do rzeczy.

mozliwe rozwiazania:
-wystarczy zalogowac sie z innej przegladarki ( tu uwzgledniam juz czyszczenie etc, wiec pomijam ten fakt na świeżej przegladarce),
-bledy wynikaja z godziny w jakiej wykonujemy oferty ( wystarczy wyczyscic historie - stats.matomy etc i sprobowac pozniej)
-najlepsze rozwiazanie jak dla mnie ze stalym laczem, to zalogowanie sie na internecie mobilnym z plusa , zawsze mi pomaga.