Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - alizen - 06-08-2013 12:05

dziwne, że w tych droższych ofertach nie przychodzi PIN


RE: [PŁACI] neobux.com - Lipunial - 06-08-2013 12:19

@alizen droższe to jakie konkretnie?


RE: [PŁACI] neobux.com - alizen - 06-08-2013 14:24

np. za 1600 neocoins, tylko w 1 mi przyszedł PIN


RE: [PŁACI] neobux.com - antyk - 06-08-2013 16:55

czemu po zrobieniu 1 akcji matomy nie pojawia mi sie Check OFFER STATUS?


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 06-08-2013 18:58

(06-08-2013 16:55)antyk napisał(a):  czemu po zrobieniu 1 akcji matomy nie pojawia mi sie Check OFFER STATUS?

Nie pojawia Ci się w zaznaczonym miejscu?
http://postimg.org/image/8rkro3z8j/


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 06-08-2013 19:05

(01-08-2013 07:22)dite-pl napisał(a):  Dziś chciałem sobie sprawdzić status reklamacji na stronie Matomy, jednak gdy się chciałem zalogować, otrzymałem komunikat:
"Sorry, your account has been suspended."

Jak myślicie, to koniec mojej zabawy z ofertami Mobile ?
Nie przesadzałem z ilością ofert i serwisów na których je wykonywałem (z resztą dziennie można i tak wysłać tylko 4 reklamacje). Robiłem na Neobux (ale ostatnio bardzo mało, bo mało którą ofertę byłem w stanie otworzyć, w większości przypadków otrzymywałem informację, że ta oferta była już przeze mnie wykonywana), na Reward-st (ale ostatnio to tam raczej wcale), na Probux (tu ładnie udało mi się wycisnąć w 2 tygodnie z 2 starterów 27 USD, ale w ostatnich dniach też już większość ofert miałem niedostępnych) i kilka dni temu przesiadłem się na The-Bux.net (udało mi się zrobić 5-6 ofert w 2 dni z czego zaliczyli mi 2 szt, chyba wczoraj).

Odwieszą mi konto na Matomy, czy muszę pisać jakiegoś maila do nich z prośbą, czy jednak jest już pozamiatane?
Miał ktoś z Was podobny przypadek ?

Pozwolę sobie zapytać jeszcze raz, ktoś z Was miał zawieszone konto w Matomy ? Da się z tego wybrnąć ?
Zrobiłem dziś na Neobux trzy oferty, mam zamiar wysłać reklamacje mimo zablokowanego/zawieszonego konta Matomy, zobaczę czy rozpatrzą.


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 06-08-2013 19:13

a sprobuj maila zmienic w neobuxie, czytałem o tym na polskim forum chyba


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 06-08-2013 19:17

(06-08-2013 19:13)bartex89 napisał(a):  a sprobuj maila zmienic w neobuxie, czytałem o tym na polskim forum chyba

O..ooo, to może być pomysł, sprawdzę to, zobaczę najpierw jednak czy uda mi się zareklamować te 3 dziś zrobione oferty (i czy punkty przyjdą na moje konto w Neobux). Tak czy inaczej dzięki za podpowiedź. Oczywiście jeśli ktoś miał podobne przeboje z Matomy co ja i chciałby się podzielić spostrzeżeniami/podpowiedziami, to chętnie przyjmę takowe...


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 06-08-2013 19:28

wlasnie znalazlem ten watek:

http://www.neobux.com/forum/?/35/361361/Zabllokowane-matomy/

gosc pisze ze zmiana emaila pomogla, wiec i tu powinno być ok Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - ingro85 - 07-08-2013 10:36

witam mam problem w neobuxsie mianowicie chciałem wpłacic 5 dolarków przez paypala i loguje mi sie a tam takie cos ze mam podac numer karty debetowej/ kredytowej zeby połączyc z kontem tez tak macie?? ja nieposiadam tych kart prosze pomocy jak to ominąć??