Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - bartek_veron - 31-07-2013 20:44

witam
mam ciekawe pytanie, chodzi mi o oferty mathomy, otoz wy wszyscy mowicie zeby robic screeny po otrzymaniu emaila i czekac, a co sie stanie jak np zrobie ta oferta, wpisze pin i koniec, nie wysle screena, czy ta oferta przepadla? czy moze nadal jest szansa na zaliczenie? tylko wydluzy sie? jestem ciekaw co powiecie, 2 sprawa to czemu codziennie moge tylko 4 dowody wplat wrzucic i pisze ze kolejne po 24h, dziennie potrafie zbic kolo 15 na jedna karte ale co z tego skoro nie moge ich wyslac ;/


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 31-07-2013 20:50

w temacie było to poruszane ze 100 razy


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 01-08-2013 07:22

Dziś chciałem sobie sprawdzić status reklamacji na stronie Matomy, jednak gdy się chciałem zalogować, otrzymałem komunikat:
"Sorry, your account has been suspended."

Jak myślicie, to koniec mojej zabawy z ofertami Mobile ?
Nie przesadzałem z ilością ofert i serwisów na których je wykonywałem (z resztą dziennie można i tak wysłać tylko 4 reklamacje). Robiłem na Neobux (ale ostatnio bardzo mało, bo mało którą ofertę byłem w stanie otworzyć, w większości przypadków otrzymywałem informację, że ta oferta była już przeze mnie wykonywana), na Reward-st (ale ostatnio to tam raczej wcale), na Probux (tu ładnie udało mi się wycisnąć w 2 tygodnie z 2 starterów 27 USD, ale w ostatnich dniach też już większość ofert miałem niedostępnych) i kilka dni temu przesiadłem się na The-Bux.net (udało mi się zrobić 5-6 ofert w 2 dni z czego zaliczyli mi 2 szt, chyba wczoraj).

Odwieszą mi konto na Matomy, czy muszę pisać jakiegoś maila do nich z prośbą, czy jednak jest już pozamiatane?
Miał ktoś z Was podobny przypadek ?


RE: [PŁACI] neobux.com - barteek_93 - 01-08-2013 09:09

Na matomy ograniczyli ilość wysyłanych reklamacji do 2 :/


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 01-08-2013 09:20

to sa chyba indywidualne przypadki, bo w tej chwili wyslalem 4 dowody i na szczescie nie mam zadnej blokady z matomy.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 02-08-2013 09:07

tez nie możecie zrobic tych 2 nowych ofert za 1800 i 1400 punktów


RE: [PŁACI] neobux.com - Nimrod - 04-08-2013 22:38

Czy można jakoś zmienić czas odnawiania pomarańczowych reklam? Mam to ustawione na godzinę 00:10 i niekiedy zaśpię lub coś i przez to na drugi dzień nie dostanę kasy za refów. Jest to dosyć irytujące.


RE: [PŁACI] neobux.com - km222km - 05-08-2013 10:54

Nie sądzicie, że cały ten Neobux i rented refferals to ściema? Mam sytuację, gdzie muszę moich refferali przedłużyć i niestety skończyła mi się kasa żeby przedłużyć ich wszystkich. Nieprzedłużyłem może 1/5 moich refferali i nagle z 70-100 clicków dziennie od refferali mam 30. Nawet ci, co byli aktywni już nie klikają. Prawie żaden mój refferal nie klika. Teraz jest taka sytuacja, że nie mam kasy a od refferali których mam ( 38) już również nie zarabiam, więc pratkycznie rzecz ujmując zbanrkutowałem i jedynym sposobem na wyjście z tej sytuacji to wpłata pieniędzy na neobuxa i zmiana refferali ;/


RE: [PŁACI] neobux.com - alizen - 05-08-2013 12:23

przez jaki czas jest status neocoins pending?


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafesto - 05-08-2013 12:28

(05-08-2013 12:23)alizen napisał(a):  przez jaki czas jest status neocoins pending?

30 dni.