Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 29-07-2013 20:05

(29-07-2013 18:52)Yogii napisał(a):  
(29-07-2013 18:24)bartex89 napisał(a):  pomoge nabic 3-5$ w neocoinsach z moimi starterami. bezinteresownie lub za rejestracje z linku.
rejestracja do neo?

jesli macie konta na neobuxie to pomoge bezinteresownie wypleniac oferty.
jesli nie macie konta na neobuxie i zarejestrujecie sie z mojego linku, to wyplenie wam ofert na 3-5$ (3000-5000 neocoinsow).


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 29-07-2013 20:06

wykonuje tu i tu.......... i bezporblemowo mi zalicza


RE: [PŁACI] neobux.com - kornelito - 30-07-2013 09:50

Mam pytanie jeżeli zrobiłem wszystkie oferty to kiedy mi się odświeża i moge je ponownie zrobić żeby mi zaliczyli? I jeszcze jedno gdy mi zaliczono juz to jak anulować subskrypcję by ponownie użyć danego numeru?


RE: [PŁACI] neobux.com - Artiis - 30-07-2013 14:05

"Numer wpisywany zbyt często"

O co chodzi? Nowy starter jeszcze nie używany? Wyczyściłem ciasteczka itp.

Tak btw, mam 60 starterów, gdzie je mogę wykorzystać?


RE: [PŁACI] neobux.com - merykowalski - 30-07-2013 22:02

Niestety to forum nie służy do pomocy


RE: [PŁACI] neobux.com - antyk - 30-07-2013 23:51

Przechodzi VPN na neobux?


RE: [PŁACI] neobux.com - Ratchet - 31-07-2013 13:53

@kornelito
Te same oferty chyba Ci się nie odświeżą dopóki nie anulujesz subskrypcji, ale nie jestem tego pewny. Jak wykonałeś poprawnie ofertę to dostajesz chwilę poźniej SMS'a z instrukcją jak ją anulować, zwykle należy wysłać SMS'a o treści STOP pod podany numer. Anulować oferty najlepiej po miesiącu, jak NeoCoins przejdą ze statusu Pending na Credited. Ale nie wiem czy po anulowaniu subskrypcji, jak oferta pojawi Ci się ponownie, czy będzie można ją ponownie wykonać, ktoś chyba jakiś czas temu pisał, że się nie da. Za to co jakiś czas pojawiają się nowe oferty do zrobienia.

@Artiis
Zgaduję, starer Heyah, albo T-mobile? U mnie wchodzą tylko startery z Play, Orange i pokrewnych Red Bull, czy Nju mobile. Zauważyłem u siebie problemy z Heyah, niektóre oferty wchodzą, ale w 2/3 przypadków pokazują mi się różne błędy, np. "wystąpił błąd w komunikacji", lub "błędny PIN, spróbuj ponownie". Według mnie Twój starter już był używany do podobnych usług, albo to starter Heyah, albo błąd na stronie oferty (też się zdarzają), albo masz starter z Plusa, one nie działają w ogóle. Ktoś jeszcze kiedyś pisał, że darmowe startery są do tego najlepsze, lepiej podobno zalicza oferty niż na płatnych starterach, ale nie wiem czy to do końca prawda. Odczekaj dzień, lub dwa i spróbuj ponownie, albo zmień starter.

@antyk
Spytaj Badii'ego, on coś kombinował z VPN'ami.

@bartex89
Dlaczego nie odpisujesz na PW? Rolleyes


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 31-07-2013 14:06

Jesli pisze Wam np tak: "blad komunikacji, zły pin" etc. wg mojego rozeznania, w danej chwili ta oferta jest zablokowana. Mowa tu np o ofercie "paliwa" , ktora jest dostpna w okreslonych godzinach.

Ja wykonuje oferty tylko na kartach T-mobile oraz sporadycznie heyah. Zdanych problemow nie mam wogole, poza godzinami dla oferty wlasnie "paliwa".

Co do vpna, probowalem zakladac refow, 3 dni fajnie naliczalo( rozne odstepy czasowe logowan na konta, rozne ip, tryb prywatny i nawet rozne przegladarki) i o dziwo 4 dnia dostalem na tych kontach bana.

Co do pomocy, to pomagam głownie osobom zaczynajacym, dla nich prowadze pomoc na gg od a-z.


RE: [PŁACI] neobux.com - Ratchet - 31-07-2013 14:35

@up
To ciekawe z tymi kartami T-mobile i Heyah, w których godzinach robisz przeważnie te oferty, że Ci zalicza?

Kupowałeś może te startery Heyah i T-mobile z Allegro po 20zł za 100 sztuk?

Ja od niedzieli mam założone na Neobux drugie konto, pierwsze mam przez internet stacjonarny, a to drugie przez internet mobilny (Play) i na razie wszystko działa (oczywiście do tego inna przeglądarka, inny wygląd Windowsa i nie rejestrowałem się ze swojego refa, bo to za bardzo podejrzane może być). Docelowo chcę założyć jeszcze 3 konta na Neobux, na każdego operatora komórkowego w Polsce. Każdy operator ma swoją własną pulę adresów IP, dlatego mam nadzieję, że nie będzie problemów.

Jeśli będziesz zainteresowany to mogę się zarejestrować na jednym "mobilnym" koncie z Twojego refa.

Orientujesz się może jak często pojawiają się nowe oferty do wykonania?


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 31-07-2013 14:44

(31-07-2013 14:35)Ratchet napisał(a):  @up
To ciekawe z tymi kartami T-mobile i Heyah, w których godzinach robisz przeważnie te oferty, że Ci zalicza?

Kupowałeś może te startery Heyah i T-mobile z Allegro po 20zł za 100 sztuk?

Ja od niedzieli mam założone na Neobux drugie konto, pierwsze mam przez internet stacjonarny, a to drugie przez internet mobilny (Play) i na razie wszystko działa (oczywiście do tego inna przeglądarka, inny wygląd Windowsa i nie rejestrowałem się ze swojego refa, bo to za bardzo podejrzane może być). Docelowo chcę założyć jeszcze 3 konta na Neobux, na każdego operatora komórkowego w Polsce. Każdy operator ma swoją własną pulę adresów IP, dlatego mam nadzieję, że nie będzie problemów.

Jeśli będziesz zainteresowany to mogę się zarejestrować na jednym "mobilnym" koncie z Twojego refa.

Orientujesz się może jak często pojawiają się nowe oferty do wykonania?

1.dokladnie mowie o tych kartach sim z allegro.

2.Teraz zrobiłem na internecie lte z plusa 4 oferty ze starterami i zaliczylo( dokladnie teraz). Oferty robie albo pod wieczor, albo w nocy, z racji pracy.

3.Takich kont Ci nie zbanuja, tylko pamietac, żeby sie nie pomylić i np na karcie mobilne z plusa nie wpisac "goscia" ktory był przypisany do karty z orange.

Po refa zapraszam na PW. Nowe osoby dostaja ode mnie pomoc od a-z na gg , wypelniamy wspolnie oferty, a nawet wykonuje zadania na moich starterach.