Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 27-07-2013 20:36

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafiozo19990 - 27-07-2013 21:44

Ojejku, na Twoim blogu nie ma takich informacji.
i na 20 poleconych nie ma możliwości zarobić aż 63$, skoro na innym blogu pisze, że na 100 poleconych można w ciągu miesiąca zarobić 56$, lecz to też są wyliczenia teoretyczne, a to co napisałeś, że Ci się zwróciło w 14 dni po zainwestowaniu w 200 poleconych, dowodzi, że może zera na początku pomyliłeś? Tongue

Tak czy siak, chce się tylko dowiedzieć, czy po wykupieniu będę miał możliwość monitorowania, którzy poleceni są aktywni, a którzy nic nie robią? I jaki średnio jest odsetek tych co nic nie robią?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 27-07-2013 22:57

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafiozo19990 - 27-07-2013 23:39

Haha. Po prostu napisałem, że później piszesz coś kompletnie zmieniającego postać rzeczy. Ja jestem laik, dlatego prosiłem o wytłumaczenie Smile. Jeżeli to jest taki problem, to przepraszam Wink.


RE: [PŁACI] neobux.com - Artiis - 28-07-2013 18:14

Mam takie pytanie jakie jest potrzebne AVG aby RR byli opłacalni?

Gdzieś znalazłem fajny blog, jak było wszystko fajnie opisane. ( Wyliczony AVG na przykładzie konta standard/gold/ulitme ). Wyliczone zostało, także wymiana refów, ich przedłużenie itp. Niestety nie mogę znaleźć linku, nie zapisałem i mi przepadł.

Ma może ktoś te dane?

---

Czy można wykonywać te same oferty mobile z matomy?

---

Czy można mieć kilka kont neubox ( czy można wtedy w ogóle być dla siebie refem ) i robić oferty matomy mobile ( te same co się robiło na innym koncie )?


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 29-07-2013 13:25

artis jak znajdziesz tego bloga przęśli linka bo tu kornetów się nie spodziewaj na trudniejsze pytania i wyliczenia od starych wyjadaczy

a konto możesz mieć tylko jedno z jednego ip


RE: [PŁACI] neobux.com - merykowalski - 29-07-2013 17:55

Witam mam pytania
1. Zrobiłam dzis parę ofert matomy i żadna po raz pierwszy nie pokazała sie w check offers dlaczego? i jak wysłac w takim przypadku potwierdzenie do matomy
2. Czy ja mam referala z tego samego Ip to moga nam zablokowac konta?
3. Co zrobic żeby ofert na stronie było więcej, gdzies wyczytałam, że po wyłączeniu subskrypcji na starterze powinno pojawic się więce?
4. Czy po wyłaczeniu subskrypcji można korzystac z tego samego startera? spróbowałam i serwis yur mobile(chyba tak) i dało się zrobic ofertę po raz drugi z tego samego startera po wyłaczeniu subskrypcji
5, Czy podając zgłoszenie do matomy zmieniacie maile?1 starter 1 mail?czy zawsze wysyłacie z tego samego, bo ja do tej pory tak robiłam, że używałam tego samego. Pozdrawiam i proszę o info


RE: [PŁACI] neobux.com - bartex89 - 29-07-2013 18:24

pomoge nabic 3-5$ w neocoinsach z moimi starterami. bezinteresownie lub za rejestracje z linku.


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 29-07-2013 18:52

(29-07-2013 18:24)bartex89 napisał(a):  pomoge nabic 3-5$ w neocoinsach z moimi starterami. bezinteresownie lub za rejestracje z linku.
rejestracja do neo?


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 29-07-2013 19:30

mam pytanko odnośnie neobuxa i probuxa czy jest to ten sam wlasciciel bo chodzi mi o zadania matomy na probuxie som takie same stawki jak na neobuxie i punkty za ofert tesz maja takom samom ilość niechcial bym dostać bana za wykonywanie ofert tu i tu