Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 17-07-2013 15:38

Nie jest to przypadkiem tak, ze trzeba kliknac fixed ady doslownie raz na miesiac? Po miesiacu bez aktywnosci wyzeruja sie neocoinsy, czyli trzeba miec pomiedzy jednym a drugim dniem kiedy sie klika w reklamy mniej niz 30 dni przerwy i wszystko jest w porzadku? Wink

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 17-07-2013 17:12

[Obrazek: ke3.png]

teraz tylko miesiąc oczekiwania


RE: [PŁACI] neobux.com - Adios - 17-07-2013 18:56

No właśnie jak jest z tymi Neocoinsami i klikanie w te reklamy? Nie klikałem 3 dni, mam teraz klikać i czekać ten miesiąc, czy darować sobie bo mi nie przyznają coinsów?


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 17-07-2013 18:59

przyznaja spokojnie ale wróc do codzienne go klikania


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 17-07-2013 19:59

(17-07-2013 18:56)Adios napisał(a):  No właśnie jak jest z tymi Neocoinsami i klikanie w te reklamy? Nie klikałem 3 dni, mam teraz klikać i czekać ten miesiąc, czy darować sobie bo mi nie przyznają coinsów?

dajcie spokoj, ile juz tych pytan bylo.
ja nie klikam zadnych reklam, a i tak przyznawane sa mi ciagle NeoCoinsy
nie wiem skad wytrzasneliscie te tezy, ze jak nie klikacie - nie dostajecie NC.
sa normalnie przyznawane, one sluza jedynie do poleconych.
mozecie nie klikac, wykonywac oferty a i tak bedzie wam to zaliczalo.


RE: [PŁACI] neobux.com - kicek234 - 17-07-2013 20:08

ile z tego można wyciągnąć??


RE: [PŁACI] neobux.com - Adam1708 - 19-07-2013 16:04

Wy też macie tak słabo z reklamami Matomy? W zakładce Mobile nie mam pełnej strony, a ogólnie niecałe 2...
Ciekawe kiedyś planują coś nowego dodać, bo to co mi wisi, to już dawno wykonane i punkty przyznane, a drugi raz ostatnio nie bardzo dopisują - tzn. e-mail dostaje że dopisane, ale w rzeczywistości bez zmian.


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 20-07-2013 19:57

"Wszystkie płatności będą dokonywane przez Payza, PayPal i Neteller. Żadna inna metoda płatności jest dostępna w tym czasie. Można jedynie zwrócić nieograniczoną kwotę do zapłaty do procesora płatności już używane do większości zakupów na kwotę pieniężną. Maksymalna kwota, jaką można zwrócić do innych procesorów płatności jest równa wartości zamówień już złożonych przez nich indywidualnie. W przypadku równej większości wartości zakupów między dwoma lub więcej płatności procesorów można dokonać nieograniczoną wniosek o płatność dla każdego z nich, który jest częścią par."

Witam panowie wytłumaczy mi kto o co w tym chodzi a zwłaszcza zdanie

" Maksymalna kwota, jaką można zwrócić do innych procesorów płatności jest równa wartości zamówień już złożonych przez nich indywidualnie. W przypadku równej większości wartości zakupów między dwoma lub więcej płatności procesorów można dokonać nieograniczoną wniosek o płatność dla każdego z nich, który jest częścią par."

o co w tym chodzi i od czego niby zależy maksymalna kwota wycofania bo nie kumam tego zdania


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 20-07-2013 20:03

i jeszcze takie małe zdanie bo nie kumam o co im chodzi z tymi 30 dniami :

"Użytkownicy muszą akceptować płatności dokonywane na ich Payza lub konta PayPal NETELLER w ciągu 30 dni kalendarzowych lub będą miały wypłaty anulowane i nie będą zwracane."


RE: [PŁACI] neobux.com - mattw - 21-07-2013 00:14

This is a onetime offer and it was already completed by you...

o.O trzeba zmieniać teraz ip?