Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Evid3nce - 16-07-2013 18:05

Gratulacje Wink
Ile czasu zbierałeś i ilu masz aktywnych poleconych? Smile

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: [PŁACI] neobux.com - patulsky1337 - 16-07-2013 18:16

uzbierałem w 2 tygodnie. Poleconych mam 3 direct i 177 rental.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 16-07-2013 18:36

(16-07-2013 13:52)Evid3nce napisał(a):  Chyba pomarańczowe Wink
I nie, nie musi jeśli nie ma poleconych.. Nie gadaj jak nie wiesz, ja nie mam poleconych, nie klikam tych reklam i jakoś dostaję.

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4

to jak nie bedziesz klikal tych 4 reklam pomaranczowych to konto ci usuna bo brak aktywnosci masz i kasy zarobionej na ofertach nie dostaniesz


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 16-07-2013 19:46

Ktoś z Was robi skutecznie oferty Super Rewards (mobile) na NeoBux?
Jak tam zgłaszać reklamacje ?
Zrobiłem dziś rano dwie takie oferty na próbę, po około godzinie udało mi się zgłosić reklamacje.
W treści formularza wpisałem mniej więcej to samo co piszę do Matomy + dodałem link do printscreena (którego to powiesiłem na jakimś hostingu).
Otrzymałem odpowiedź na maila...i czy powinienem jeszcze im odpowiadać na tego maila żeby zaliczyli te oferty ?
W mailu jest niby informacja, żeby nie odpowiadać na niego.
Będę wdzięczny za podpowiedź.


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 16-07-2013 20:33

Mnie ostatnio zaliczali oferty przez 8 dni, na każdą z ofert ta sama odpowiedź jakobym nie zapoznał się z zasadami oferty.
Oo odpowiedziach oferty były sprawdzane, następnie oznaczane statusem Not Awarded, upominałem się o swoje i w końcu pozaliczali wszystko to co miałem wykonane.
Różnie to z nimi bywa.

Jeszcze pytanie odnośnie Super Rewards, macie tam teraz jakiekolwiek oferty ? u mnie pusto, nagle 0 ofert do wykonania.

Pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - patulsky1337 - 16-07-2013 20:50

Ja tam super rewards nie robię ; / W ogóle nie robię ofert za NeoCoins.

Za to ładnie dziś szła kasa z mini jobs Big Grin i jest od razu na koncie bez weryfikacji.

[Obrazek: cv8C4.jpg]


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 16-07-2013 21:08

(16-07-2013 20:33)heelto napisał(a):  Mnie ostatnio zaliczali oferty przez 8 dni, na każdą z ofert ta sama odpowiedź jakobym nie zapoznał się z zasadami oferty.
Oo odpowiedziach oferty były sprawdzane, następnie oznaczane statusem Not Awarded, upominałem się o swoje i w końcu pozaliczali wszystko to co miałem wykonane.
Różnie to z nimi bywa.

Jeszcze pytanie odnośnie Super Rewards, macie tam teraz jakiekolwiek oferty ? u mnie pusto, nagle 0 ofert do wykonania.

Pozdrawiam
No ale wystarczy napisać w formularzu reklamacji na stronie taką mniej więcej formułkę jak do Matomy + dodać link gdzie powiesiło się printscreena, czy trzeba jeszcze odpowiadać na maila, który się od nich otrzymuje i w tym mailu dodawać jeszcze jako załącznik printscreena ?


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 16-07-2013 21:16

(16-07-2013 21:08)dite-pl napisał(a):  
(16-07-2013 20:33)heelto napisał(a):  Mnie ostatnio zaliczali oferty przez 8 dni, na każdą z ofert ta sama odpowiedź jakobym nie zapoznał się z zasadami oferty.
Oo odpowiedziach oferty były sprawdzane, następnie oznaczane statusem Not Awarded, upominałem się o swoje i w końcu pozaliczali wszystko to co miałem wykonane.
Różnie to z nimi bywa.

Jeszcze pytanie odnośnie Super Rewards, macie tam teraz jakiekolwiek oferty ? u mnie pusto, nagle 0 ofert do wykonania.

Pozdrawiam
No ale wystarczy napisać w formularzu reklamacji na stronie taką mniej więcej formułkę jak do Matomy + dodać link gdzie powiesiło się printscreena, czy trzeba jeszcze odpowiadać na maila, który się od nich otrzymuje i w tym mailu dodawać jeszcze jako załącznik printscreena ?

ja odpisywałem na każdą odpowiedź


RE: [PŁACI] neobux.com - Eghemene - 16-07-2013 21:21

Jadę niedługo na 10 dni na wakacje i nie będę mógł klikać tych 4 "głównych reklam" co się wtedy stanie z moimi neo coinsami ze statustem "pending"? Potrzebują posiedzieć na koncie te 30 dni, a ja 10 będę nieaktywny, jak to działa wtedy?


RE: [PŁACI] neobux.com - Lunatic - 16-07-2013 21:46

Ja klikałem przez około 18 dni tylko i tak Neocoins miałem naliczone więc nie wiem jak na to patrzą :/