Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Trevor188 - 07-07-2013 10:59

Ja nie klikam w ogóle reklam, a necoins'y dostaje bez problemu Smile

Macie też tak że e-mail od supporta dochodzi nawet do 4h ? bo czasem tak mam :| i nie wiem gdzie tkwi problem.


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 07-07-2013 13:10

@frick
Bo RR to są boty, a nie normalnie użytkownicy. Ich kliknięcia biorąc pod uwage całego neobuxa, są ustawiane tak, żeby neobux zarabiał a nie tracił, proste.

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - Bazyleusz100 - 07-07-2013 16:04

Witam. Czy wiecie może jak wykonać oferty SuperRevards? Jeśli tak to poproszę o instrukcję krok po kroku.


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 10-07-2013 20:10

pierdziele jak tu trudno kupić te boty na koncie Gold Jerk


RE: [PŁACI] neobux.com - Lunatic - 11-07-2013 12:21

Mam Pytanie odnośnie regulaminu:
Cytat:2.3. You can only view advertisements using one IP address within a 24 hours period. On the other hand, you can use multiple IP addresses to login. Any attempt to do otherwise may lead to the termination of your account. Logging in from proxies or shared network environments (such as, but not limited to schools, LAN houses, cybercafés, etc.) is not allowed.

To oznacza że po 24 godzinach mogę oglądać reklamy z innego adresu IP niż poprzednio?


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 11-07-2013 13:27

Nie jest trudno. Ustaw zegar zgodnie z zegarem swiatowym i odswiez na 0,5-1,5 sekundy (w zaleznosci od predkosci kompjutra) przed ta godzina, mi za kazdym razem wychodzi.

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - Mafiozo19990 - 11-07-2013 13:30

witam, od wczoraj dzialam w neo bux Smile spodobał mi się ten serwis, na razie mam tylko pieniadze z reklam, poniewaz nie zaliczylo mi ofert telefonicznych, ale napisałem do nich i mam nadzieje, ze zaliczą. Zawsze trzeba pisac i przesyłać dowód, że się wypełniło, czy jak to jest?


RE: [PŁACI] neobux.com - patulsky1337 - 11-07-2013 14:30

Mafiozo19990- Jak po 60 minutach nie dostaniesz NeoCoinsów to tak, trzeba wysłać dowód.

Tu masz fajnie opisane co i jak: http://www.neobuxer.pl/search/label/Strategie%20i%20sztuczki


RE: [PŁACI] neobux.com - Nimrod - 11-07-2013 19:12

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego teraz moje refy klikają mi tylko trzy reklamy a nie cztery tak jak przedtem? Zdaję sobie sprawę, że to są boty, ale można je jakoś nie wiem, "naprawić"?


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 11-07-2013 19:22

dzis po poludniu kolo 18 były tylko 3 reklamy pomaranczowe