Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 28-06-2013 21:27

...


RE: [PŁACI] neobux.com - mattw - 28-06-2013 22:24

Witam, teraz się przyczepie do SSA ( Super Rewards )
Wysłałem im koło 15 potwierdzeń zdjęcia, kod, treść wiadomości, a oni :

Cytat:You did not meet the offer requirements for this offer.
The advertiser has either rejected your information or reported that they never received it.

No kur* to można się na prawdę zdenerwować.


RE: [PŁACI] neobux.com - twardy - 28-06-2013 22:36

(28-06-2013 22:24)mattw napisał(a):  Witam, teraz się przyczepie do SSA ( Super Rewards )
Wysłałem im koło 15 potwierdzeń zdjęcia, kod, treść wiadomości, a oni :

Cytat:You did not meet the offer requirements for this offer.
The advertiser has either rejected your information or reported that they never received it.

No kur* to można się na prawdę zdenerwować.

robisz na pustych starterach, jednym slowem oszukujesz ich i jeszcze placz?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 28-06-2013 22:38

...


RE: [PŁACI] neobux.com - mattw - 28-06-2013 22:47

Acha, no to Workis mnie wkręcił. W jego poradniku pisze jak dokładnie wysyłać aby zaliczyło.


RE: [PŁACI] neobux.com - Trevor188 - 28-06-2013 23:25

Też tak macie że meile strasznie długo idą ,po minimum 10 minutach? (od jakiegoś czasu)


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 29-06-2013 02:30

@Makinmoney
SuperRewards tez dziala, nie zawsze ale dziala.
Robilem jakis czas temu to 2/3 ofert mi pozaliczali.
Matomy dziala w 100%, ale inne serwisy tez da rade troche oszukac. Wink

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - Mrostry0407 - 29-06-2013 09:39

Ponawiam moje pytanie - Jak się wyrejestrować z tego serwisu, albo dodać polecającego?


RE: [PŁACI] neobux.com - Adam1708 - 29-06-2013 21:59

Super Rewards zalicza oferty, ale trzeba mieć kilka screenów - z każdego kroku. Oraz treść sms-a - u mnie zazwyczaj zaliczają za 2-3 razem. Ale jak zrobie filmik i im prześle, to nie ma problemów Wink
Dziś np. zaliczyli mi 5 ofert z 23 czerwca.


Co do matomy - Wam też ostatnio nie zaliczają? Od 20 czerwca czekam i cisza - w sumie 40 ofert do dziś... Cały czas oczekują na ich stronie.


Odp: RE: [PŁACI] neobux.com - Evid3nce - 29-06-2013 22:17

Mrostry0407 napisał(a):Ponawiam moje pytanie - Jak się wyrejestrować z tego serwisu, albo dodać polecającego?

Jeśli nie ma takiej opcji w ustawieniach konta to napisz do administracji z prośbą o usunięcie konta. Co do poleconego.. Powinieneś mieć tam swój link polecający.


Adam1708 napisał(a):Super Rewards zalicza oferty, ale trzeba mieć kilka screenów - z każdego kroku. Oraz treść sms-a - u mnie zazwyczaj zaliczają za 2-3 razem. Ale jak zrobie filmik i im prześle, to nie ma problemów Wink
Dziś np. zaliczyli mi 5 ofert z 23 czerwca.


Co do matomy - Wam też ostatnio nie zaliczają? Od 20 czerwca czekam i cisza - w sumie 40 ofert do dziś... Cały czas oczekują na ich stronie.

O.o o Super Rewards nie wiedzialem Smile
Czym robisz te filmiki?
P.S. Też zauważyłem te problemy z Matomy.. Ja po prostu odczekuję 3 dni i jeśli dalej nic to znowu do nich piszę i zazwyczaj za 2 razem skutkuje. Ale ostatnio całkowita cisza ;/

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4