Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



- mattys5 - 14-08-2008 08:26

afeks napisał(a):Direct Purchases - Powieksza się na 2sposóby z tego co wiem. Wspomniane już kupywanie losów do jackpota. I powiekszanie renting balance z konta neo bux. Czyli chodzi o to że wpłacasz jakąs sume na renting balance np. 3$ z konta neobux i kasa jest odciągana z balance.

a czy mozna wykorzystac jakos to direct purchases? :idea:


- moody - 14-08-2008 09:33

Chyba wszyscy mamy problem - neobux zablokował, oby chwilowo, wypłaty na AP. Można wypłacić na PP, ale trzeba mieć zweryfikowane konto :roll: I w tym momencie nie mogę wypłacić kasy :cry:


- mattys5 - 14-08-2008 10:41

no to robi sie nieciekawa sytuacja :shock:
Oby to bylo chwilowe.. :cry:

Kod:
If you purchased something using AlertPay please allow up to 12 hours to be credited.
AlertPay is currently not sending us all purchase confirmations and some have to be done manually.
ktos moglby przetlumaczyc? ;-)


- JereManU - 14-08-2008 10:44

Ludzie, chwilowo mają problemy, a Wy już tak panikujecie.


- dzelagr - 14-08-2008 10:45

mattys5 napisał(a):no to robi sie nieciekawa sytuacja :shock:
Oby to bylo chwilowe.. :cry:

Kod:
If you purchased something using AlertPay please allow up to 12 hours to be credited.
AlertPay is currently not sending us all purchase confirmations and some have to be done manually.
ktos moglby przetlumaczyc? ;-)

Jeśli kupiłeś coś przez AlertPay to może to zając do 12 godzin zanim zostanie dodane.
AlertPay obecnie nie przysyła do nas wszystkich informacji o zakupie i niektóre będą musiały być wykonane ręcznie.
(jakoś tak)


- mattys5 - 14-08-2008 10:50

dzieki dzelagr :->

bylbym wdzieczny gdyby jeszcze ktos powiedzial czy mozna wykorzystac jakos to direct purchases? :idea:


- afeks - 14-08-2008 11:49

Z tego co wiem to niemożna właściwie to nie wiem po co to wogóle jest;]


- Fetcher - 14-08-2008 17:49

Afeks, wygrałeś coś?
ja wczoraj poległem...
Kupiłem 5 losów na Jackpocie po refki i nie wygrałem żadnego...


- JereManU - 14-08-2008 17:56

Fetcher napisał(a):Kupiłem 5 losów na Jackpocie po refki i nie wygrałem żadnego...

Nic dziwnego, przecież szansa jedna do dwudziestu.


- Fetcher - 14-08-2008 17:59

Szansa zawsze jest, ale człowiek uczy się na błędach.
Następnym razem zakupię minimum 10 losów.