Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 25-06-2013 14:14

(24-06-2013 17:21)heelto napisał(a):  
(24-06-2013 17:09)woj9928 napisał(a):  opisze ktos jak robic te ofert "super Rewards" czy to jest na takiej samej zasadzie jak od matomy mozemy wykorzystac te same startery co w moatomy czy jak prosze o pomoc

osobiście zrobiłem kilka ofert tylko mozolnie idzie z nimi rozmawiać, ostatnio za ofertę najlepsze firmy 2013 (1,360 NC) musiałem wysłać treść całego SMSa jakiego dostałem po weryfikacji pinu na stronie.

jednak chyba coś tam jeszcze podziałam mając trochę więcej czasu od dzisiaj

Wyslac tresc calego smsa jakiego dostales po weryfikacji pinu na stronie - czyli tresc sms'a juz platnego, nalezacego do subskrypcji, tak? Czyli jesli poprosza o taki sms - oferta jest nie do wykonania i nalezy ja pominac, dobrze rozumuje? Bo mi osobiscie zaliczyli 2/3 ofert z SR i nie prosili o tresci smsow.

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 25-06-2013 15:24

(25-06-2013 14:14)Workis napisał(a):  
(24-06-2013 17:21)heelto napisał(a):  
(24-06-2013 17:09)woj9928 napisał(a):  opisze ktos jak robic te ofert "super Rewards" czy to jest na takiej samej zasadzie jak od matomy mozemy wykorzystac te same startery co w moatomy czy jak prosze o pomoc

osobiście zrobiłem kilka ofert tylko mozolnie idzie z nimi rozmawiać, ostatnio za ofertę najlepsze firmy 2013 (1,360 NC) musiałem wysłać treść całego SMSa jakiego dostałem po weryfikacji pinu na stronie.

jednak chyba coś tam jeszcze podziałam mając trochę więcej czasu od dzisiaj

Wyslac tresc calego smsa jakiego dostales po weryfikacji pinu na stronie - czyli tresc sms'a juz platnego, nalezacego do subskrypcji, tak? Czyli jesli poprosza o taki sms - oferta jest nie do wykonania i nalezy ja pominac, dobrze rozumuje? Bo mi osobiscie zaliczyli 2/3 ofert z SR i nie prosili o tresci smsow.

pozdrawiam

jak nie do wykonania ? dostali to co chcieli i punkty znalazły się na moim koncie.

hmm to sam już nie wiem...docierasz do nich wysyłając im samego screena ? i na tej zasadzie pozaliczali ci te 2/3 wykonanych ofert bez żadnego ale ?

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 25-06-2013 17:20

MyPCBackup za ponad 29000 neocoinsow


ltos wie o co chodzi z ta ofertą??


RE: [PŁACI] neobux.com - miniek9090 - 25-06-2013 17:25

(25-06-2013 13:56)woj9928 napisał(a):  odpowie mi ktoś na moje pytanie czy kazdy zajmuje sie tylko matomy a resztom ofert nie

Ty lepiej się nauką zajmij ... w każdym twoim poście można znaleźć przynajmniej jeden błąd ortograficzny Tongue

Bez off

Dzisiaj diliczyli mi 4k NC , czekam na jeszcze 2k


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 25-06-2013 17:43

(25-06-2013 15:24)heelto napisał(a):  
(25-06-2013 14:14)Workis napisał(a):  
(24-06-2013 17:21)heelto napisał(a):  
(24-06-2013 17:09)woj9928 napisał(a):  opisze ktos jak robic te ofert "super Rewards" czy to jest na takiej samej zasadzie jak od matomy mozemy wykorzystac te same startery co w moatomy czy jak prosze o pomoc

osobiście zrobiłem kilka ofert tylko mozolnie idzie z nimi rozmawiać, ostatnio za ofertę najlepsze firmy 2013 (1,360 NC) musiałem wysłać treść całego SMSa jakiego dostałem po weryfikacji pinu na stronie.

jednak chyba coś tam jeszcze podziałam mając trochę więcej czasu od dzisiaj

Wyslac tresc calego smsa jakiego dostales po weryfikacji pinu na stronie - czyli tresc sms'a juz platnego, nalezacego do subskrypcji, tak? Czyli jesli poprosza o taki sms - oferta jest nie do wykonania i nalezy ja pominac, dobrze rozumuje? Bo mi osobiscie zaliczyli 2/3 ofert z SR i nie prosili o tresci smsow.

pozdrawiam

jak nie do wykonania ? dostali to co chcieli i punkty znalazły się na moim koncie.

hmm to sam już nie wiem...docierasz do nich wysyłając im samego screena ? i na tej zasadzie pozaliczali ci te 2/3 wykonanych ofert bez żadnego ale ?

pozdrawiam

mógłbyś opisać krok po kroku jak tam wysłać te zgloszenia bo za bardzo się nie łapie


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 25-06-2013 19:05

(25-06-2013 17:43)woj9928 napisał(a):  mógłbyś opisać krok po kroku jak tam wysłać te zgloszenia bo za bardzo się nie łapie

wchodzisz w Get Help i masz liste ofert które wykonałeś/zacząłeś wykonywać.
masz tam odnośnik do supportu dla każdej oferty...a co pisać to sam nie wiem, wysyłałem screeny w pierwszym zgłoszeniu, a i tak zawsze im coś nie pasuje więc dostarczam im tego czego zażądają w odpowiedzi Smile

może znajdzie się ktoś bardziej kompetentny w tych sprawach ?


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 25-06-2013 19:15

a jak dodajesz te screny bo na tego meila co oni ci przysylaja nie karza odpisywac a tam niema zeby dodac screny ja im wysłalem pin zobaczymy


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 25-06-2013 20:45

(25-06-2013 15:24)heelto napisał(a):  
(25-06-2013 14:14)Workis napisał(a):  
(24-06-2013 17:21)heelto napisał(a):  
(24-06-2013 17:09)woj9928 napisał(a):  opisze ktos jak robic te ofert "super Rewards" czy to jest na takiej samej zasadzie jak od matomy mozemy wykorzystac te same startery co w moatomy czy jak prosze o pomoc

osobiście zrobiłem kilka ofert tylko mozolnie idzie z nimi rozmawiać, ostatnio za ofertę najlepsze firmy 2013 (1,360 NC) musiałem wysłać treść całego SMSa jakiego dostałem po weryfikacji pinu na stronie.

jednak chyba coś tam jeszcze podziałam mając trochę więcej czasu od dzisiaj

Wyslac tresc calego smsa jakiego dostales po weryfikacji pinu na stronie - czyli tresc sms'a juz platnego, nalezacego do subskrypcji, tak? Czyli jesli poprosza o taki sms - oferta jest nie do wykonania i nalezy ja pominac, dobrze rozumuje? Bo mi osobiscie zaliczyli 2/3 ofert z SR i nie prosili o tresci smsow.

pozdrawiam

jak nie do wykonania ? dostali to co chcieli i punkty znalazły się na moim koncie.

hmm to sam już nie wiem...docierasz do nich wysyłając im samego screena ? i na tej zasadzie pozaliczali ci te 2/3 wykonanych ofert bez żadnego ale ?

pozdrawiam

Mialem na mysli : jaka tresc smsa im wyslales? Tą z PINem czy jaka?

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 25-06-2013 20:52

(25-06-2013 19:15)woj9928 napisał(a):  a jak dodajesz te screny bo na tego meila co oni ci przysylaja nie karza odpisywac a tam niema zeby dodac screny ja im wysłalem pin zobaczymy
wrzucam na hosting i wklejam link, inaczej się nie da. nie wiem nawet czy na to patrzą

(25-06-2013 20:45)Workis napisał(a):  Mialem na mysli : jaka tresc smsa im wyslales? Tą z PINem czy jaka?

pozdrawiam
treść smsa po weryfikacji, czyli wiadomości typu "Witaj w usludze..."


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 26-06-2013 13:55

wyslalem pin i tresc smsa po rejestracji zobaczymy chyba ze ktos ma iny sposób