Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - twardy - 20-06-2013 00:14

(19-06-2013 22:08)badii napisał(a):  Na innych buxach dostaniecie bana za fraudy Smile
Sam sie o tym przekonalem
. Gptbanks, honeydollarz, pointdollars, plusdollars, abitback - wszystko to jedna firma i ban na jednym = na kazdym

nie

gptbanks i honey to jeden koles
pointdollars i superpayme to inny koles
plusdollars to inny koles
a tego ostatniego nie znam

z tego co wiem na plusdollars to koles z matomy mial problem, bo nie chciali mu placic kasy, glownie za polskie mobilne oferty... jak widac na honey/banks tez juz sie pokapowali

ale dlaczego neobux nie zrobil z wami porzadku jeszcze? :x


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 20-06-2013 12:49

(20-06-2013 00:14)twardy napisał(a):  
(19-06-2013 22:08)badii napisał(a):  Na innych buxach dostaniecie bana za fraudy Smile
Sam sie o tym przekonalem
. Gptbanks, honeydollarz, pointdollars, plusdollars, abitback - wszystko to jedna firma i ban na jednym = na kazdym

nie

gptbanks i honey to jeden koles
pointdollars i superpayme to inny koles
plusdollars to inny koles
a tego ostatniego nie znam

z tego co wiem na plusdollars to koles z matomy mial problem, bo nie chciali mu placic kasy, glownie za polskie mobilne oferty... jak widac na honey/banks tez juz sie pokapowali

ale dlaczego neobux nie zrobil z wami porzadku jeszcze? :x

GPTbanks, wypłaciło mi ostatnio prawie 6$ za matomy, więc nie wiem skd masz takie info


RE: [PŁACI] neobux.com - twardy - 20-06-2013 13:37

a co masz napisane jak wchodzisz w zakladke matomy?

o to mi chodzilo


RE: [PŁACI] neobux.com - kornela415 - 20-06-2013 13:58

wie ktos jak zrobic te 2 oferty za ponad 4 k punktow?


RE: [PŁACI] neobux.com - MrocznyKILL - 20-06-2013 14:19

(20-06-2013 13:58)kornela415 napisał(a):  wie ktos jak zrobic te 2 oferty za ponad 4 k punktow?


(19-06-2013 16:46)Yogii napisał(a):  nie da się tej oferty zrobić z Polski tej za ponad 4k nc



RE: [PŁACI] neobux.com - rivaldo10 - 20-06-2013 15:03

Witam Smile

Zrobiłem dziś na próbę dwie darmowe oferty NeoCoin.. Po wypełnieniu ankiet, kliknięcia w link aktywacyjny powinno dodać po jakieś ok. 500 Neocoin. Tylko, że u mnie nic takiego nie ma miejsca. A gdy klikam na mój nick, pokazuje się pole NeoPoints i Minijobs. Jaka może być przyczyna tego, że nie dodaje mi tych punktów? Czy może dopiero po jakims czasie to zalicza.. Dziękuje z góry za odpowiedź


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 20-06-2013 15:07

Your account is currently marked as "Cheater".

trudno, najwidoczniej ja mam pecha - chodzi mi tu o GPTbanks i podobne.

Róbcie póki możecie Wink


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 20-06-2013 16:32

zdarzyło sie komuś moze że zrobił jaka oferte matomy(sms) np test love
podał nr telefonu , nastronie komunikat zeby wpisac pin a ty nieotrzymujesz smsa??

miał ktoś taką przygode??


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 20-06-2013 16:55

(20-06-2013 15:07)badii napisał(a):  Your account is currently marked as "Cheater".

trudno, najwidoczniej ja mam pecha - chodzi mi tu o GPTbanks i podobne.

Róbcie póki możecie Wink


A pisałeś do admina? Takie coś mi dawali w PDS i PD za wchodzenie z innego IP, a Ty chyba masz zmienne


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 20-06-2013 21:45

robi ktos na kilku buxach zadania od matomy bo ja zaczolem na 2 robic