Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 18-06-2013 20:52

Ja też mam jakiś komunikat po fińsku chyba facepalm


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 18-06-2013 21:35

mam pytanko odnosnie tych ofert matomy mobile czy ktoś wie jak zrobilem na neobuxie wszystkie oferty od matomy ale na inym buxie tez mam te oferty to można je robic oczywiscie ina karta sim


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 18-06-2013 21:47

wie ktos jak zrobic te dwie ofert za ponad 4000 neoconis


RE: [PŁACI] neobux.com - km222km - 19-06-2013 15:42

Witam. Ze względu na to, że temat ma 144 stron, troche ciężko było by tu znaleźć odpowiedź. Otóż zrobiłem pełno ofert za NeoCoins tak jak oni tego wymagali, czyli wypełnienie ankiety, podanie maila, rejestracja itp. i jak wszystko zrobiłem, to zobaczyłem, że mam tylko 100 NeoCoins pending Angry Co jest nie tak? Moim drugim problemem jest to, że nie mam minijobsów. Klikam w minijobsy, jakieś się niby pojawiają, ale jak w nie klikam to pisze, że nie ma dla mnie zadania. W czym problem?


RE: [PŁACI] neobux.com - adrianos - 19-06-2013 15:50

W tej chwili na neo nie ma dostepnych nowych mini jobs wszyscy tak maja nowe pojawiaja sie najczęściej wieczorem musisz wchodzic i sprawdzac


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 19-06-2013 16:46

nie da się tej oferty zrobić z Polski tej za ponad 4k nc


RE: [PŁACI] neobux.com - separacja - 19-06-2013 16:49

(19-06-2013 15:42)km222km napisał(a):  Witam. Ze względu na to, że temat ma 144 stron, troche ciężko było by tu znaleźć odpowiedź. Otóż zrobiłem pełno ofert za NeoCoins tak jak oni tego wymagali, czyli wypełnienie ankiety, podanie maila, rejestracja itp. i jak wszystko zrobiłem, to zobaczyłem, że mam tylko 100 NeoCoins pending Angry Co jest nie tak? Moim drugim problemem jest to, że nie mam minijobsów. Klikam w minijobsy, jakieś się niby pojawiają, ale jak w nie klikam to pisze, że nie ma dla mnie zadania. W czym problem?

Jeżeli oferty robiłeś na pustym starterze to musisz zasięgnąć się wiedzy makingmoneya i przeczytać jego poradnik. Otóż na koniec ankiet, gdy widnieje napis Dziękujemy...

a zresztą sam zobacz,
neobuxer.pl


RE: [PŁACI] neobux.com - heelto - 19-06-2013 17:31

(18-06-2013 21:35)woj9928 napisał(a):  mam pytanko odnosnie tych ofert matomy mobile czy ktoś wie jak zrobilem na neobuxie wszystkie oferty od matomy ale na inym buxie tez mam te oferty to można je robic oczywiscie ina karta sim

witam,
nurtuje mnie podobna kwestia, chciałbym zrobić parę ofert matomy (powiedzmy tak na 20$ by mieć na inwestycje w EURO GRAND) na innym serwisie, a dokładnie gptbanks. oczywiście część ofert/bądź większość będzie pokrywać się z tymi które zostały wykonane na neobuxie.

na gptbanks wchodząc w matomyWall widnieje komunikat
Cytat:Attention : Doing the same offer over and over on Matomy consider as fraud and your account will be closed.
It's also include Video Offers ( you can redo them every day, NOT on the same day).
komunikat daje troche do myślenia, tylko nie wiem co chcą przez to dokładnie powiedzieć


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 19-06-2013 17:40

rób ile wlezie, jak już w nb Ci zaliczyli a w gptb masz dalej dostępne to śmiało.
Ew. na innym ip na innym serwisie możesz robić wszystkie od nowa


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 19-06-2013 22:08

Na innych buxach dostaniecie bana za fraudy Smile
Sam sie o tym przekonalem
. Gptbanks, honeydollarz, pointdollars, plusdollars, abitback - wszystko to jedna firma i ban na jednym = na kazdym