Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 13-06-2013 17:04

czyli jak nowa oferta będzie to moge ją wykonac max 5 razy z róznych kart sim ale to musze odrazu zrobic niż wysle pierwsze zgloszenie bo pużniej oferta znika jak jest zaliczona 1 raz


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 13-06-2013 17:28

pochwalcie sie ile max ofert zrobiliscie na jednym starterze

bo ja 12:-)


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 13-06-2013 17:49

ja na starym starterze byl juz nie aktywny to w sumie zrobilem okolo 25 ofert ale nie odrazu raz kilka po jakims czasie znów kilka i teraz niedawno znów udalo mi sie kilka zrobic ale pewnie juz na nim nic nie pujdzie ale nikt nie odpowiedzial na moje pytanie


RE: [PŁACI] neobux.com - mateusz4699 - 13-06-2013 17:56

wy też tak macie teraz że z jednego startera można wykoać 2 oferty a tak to już jesteś członkiem?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 13-06-2013 18:05

...


RE: [PŁACI] neobux.com - mateusz4699 - 13-06-2013 18:36

(13-06-2013 18:05)makingmoney napisał(a):  @up a sprawdziłes wszystkie? Czy tylko 5 i stwierdzasz, że innych też się nie da? Smile

Jak zrobiłeś jedną ofertę za 1100 to drugiej za 1100 z tego samego startera nie zrobisz.
A wogóle żadna już nie pójdze czy za 650 czy 970 czy 1009


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 13-06-2013 21:03

dobra , moje podsumowanie z wynajmem poleconych
- wklad 60$ , [ kwota na wymaine poleconych przez ten okres , okolo 6,42$ , za kazdych po ich wyczerpaniu zabieralo 2$] , pieniadze jakie mi zostaly na koncu to 45,734$ , czyli niedosc , ze stracilem , to neobux zarobil na mnie 15$ , bo + trzeba liczyc moje wyklikane reklamy , to jest maszynka , zauwazylem ze pierwsze 3-4 dni wynajete refy klikaly jakies, avg srednie to 0,9 do 1,2 tragednia to tak jakby przy 300 poleconych miec 95 prawdziwie klikajacych , jakas poraszka z klikami , kilkal kazdy srednio co 3-4 dni [ zgroza] system przez ten caly okres oszalamiajaco wymienial 8 sztuk [ na 300 poleconych ] , pozatym zeruje mi sie czas o 23:13 gdy zaspalem albo musialem wczesniej isc spac zeby stac do pracy [ zdalyzlo mi sie 2 x] to juz dzien nie zaliczony i kliki z refow nie zaliczone ,

niewiem co wiecej pisac , wynajem refow nie opacalny bo albo cudem wyjdziesz na rowno , albo jak w moim przypadku bedziesz w plecy

- pozatym kazdy sie kluci ze to nie boty , ale jak wytlumaczyc ze pierwsze 3-4 dni kliki maja wartosc 30% pozniej sie zwiekszaja , a 3 dni przed koncem dalej spada ogolna srednia ? , albo to ze ktos klika regularnie co 3dni , no przeciez kto tak robi ?

tu moje pytanie jakie inne przygody mieli z polecanymi , bo wiem ze kilka oosb w jednym czasie ze mna kupowala , czy sytuacja sie powtorzyla, tutaj na zarabianie najlepsza metoda jest makingmoney, szkoda tutaj inwestowac lepiej sposobem i wybierac ,
pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 13-06-2013 22:16

@up
Oczywiście ze RR na neobuxie czy probuxie to boty, kto pisze ze jest inaczej? Na każdym serwisie gdzie na RR mozna zarobic wiecej pieniedzy, mozna ich wynajac bardzo duzo itd to sa po prostu boty, a jak ktos sie ludzi, ze to prawdziwi klikacze to radze zejsc na ziemie.

Nie napisales czy masz konto golden czy nie, jak tak to AVG 0,9-1,2 to swietna srednia, ale domyslam sie, ze nie masz goldena, czyli jest zle. Wink
Na standardzie nie ma sensu wynajmowanie refów, jesli sie ktos na tym zna itd. to ok, moze zarobi, ale jak ktos liczy na szybki zarobek - przeliczy sie i bedzie w plecy. Na goldenie rowniez, chociaz tam jest prosciej.

Jedyna, nie tyle co pewna, ale prawdopodobna mozliwosc zarobiebienia na RR to Ultimate + 4k refow przedluzonych na 240 dni. Dlaczego jest tyle 'succes stories' o osobach, ktore zarabiaja po 2-3k $ miesiecznie z RR? Bo są to osoby, ktore sa w neobuxie nie od tygodnia tylko od np. 4 lat i znaja ten system, co wiecej maja nie 200 refow tylko 20 TYSIĘCY refów albo i wiecej, wlozyli w to juz nie kikadziesiat dolarow tylko kilkadziesiat TYSIECY dolarow i dlatego na tym zarabiaja.

Prosty cykl przyczynowo skutkowy :
Neobux daje zarobic kazdemu na wynajmowaniu refów - neobux jest w plecy, neobux upada.
Neobux daje zarobic tylko najlepszym i tym z najwieksza inwestycja na RR i to nie kazdemu - tworza sie historie o ludziach zarabiajacych duze pieniadze na wynajmowaniu - przybywaja nowi z portfelem - neobux zarabia.

Niektorzy ludzie powiazani z zarabianiem w sieci za oderwani od rzeczywistosci, zanim ktokolwiek poswieci na cos chociaz sekunde czy zainwestuje jednego centa niech sie zastanowi - kto i dlaczego chce mu dac zarobic i czy oplaca sie temu komus rozdawac pieniadze w zamian za prace, ktora ktos dla niego wykonuje. Jesli pojawia sie jakies 'ale' - to szukamy dalej, bo szkoda i czasu i pieniedzy.

Ot, taki moj krotki wywodzik. Wink

pozdrawiam


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 14-06-2013 10:23

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 14-06-2013 14:10

to odpowie mi ktoś na moje pytanie jak robic te same ofert od matomy kilka razy