Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 11-06-2013 17:10

czekam na zaliczenia z zeszlego wtorku i środy

jest ktoś w podobnej sytuacji??


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 11-06-2013 17:32

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 11-06-2013 17:46

tak bylo ja tez dostalem 8 zaliczen


RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 11-06-2013 18:14

wiec zapewne trza poczekac na natępna ture zaliczeń


RE: [PŁACI] neobux.com - piotruss96 - 11-06-2013 18:34

no niestety matomy coraz dłużej to przeciąga ale grunt że wogle zalicza


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 12-06-2013 02:00

(10-06-2013 12:01)woj9928 napisał(a):  te mini job som przewaznie w nocy a w dziemn to zadko mozna cos tam upolowac

*rzadko


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 12-06-2013 20:59

Jeśli pojawia się nowa oferta Matomy "Mobile", którą wiem, że nie robiłem na dotychczasowych kilku starterach, to robić 1 x dziennie (za każdym razem wkładając inny starter), czy można np. 3 dziennie w odstępach kilkugodzinnych? Zaliczą wtedy jak się pośle 3 reklamacje (również w odstępach kilkugodzinnych) ? Pytam, bo nie wiem, czy np. po 3 dniach taka oferta nie zniknie z listy, a szkoda byłoby nie skorzystać (gorzej jak ktoś ma np. 70 starterów facepalm)


RE: [PŁACI] neobux.com - krzychoos92 - 13-06-2013 11:44

@dite-pl

Na gptbanks od niedawna coś takiego pisze:
"Attention : Doing the same offer over and over on Matomy consider as fraud and your account will be closed."

Z autopsji wiem, że nie zaliczają ofert wysyłanych w krótkich odstępach czasu mających taką samą ilość punktów.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 13-06-2013 14:33

to można tak robic ze jak jest nowa oferta to zrobimy jom na 5 kartach a puzniej skladac reklamacje w jakis odstepach czasowych robil juz tak ktos jak tak to prosze opisac jak bo mi sie oferty skonczyly od matomy


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 13-06-2013 15:20

@woj9928
Jak Ci sie skonczyly, wszystkie sie skonczyly? Wink
Mozesz zrobic 5 razy i wysylac [Inquire about this offer] co np. 2 dni i wtedy nie powinni sie przyczepic.
Swoja druga mysle, ze wydluzenie okresu oczekiwania, zmniejszenie do max 4 Inquire/day itd. to po prostu kwestia tego, ze zaczelo duzo osob robic te oferty. Wink Kiedys sposób znalo kilkadziesiat osób, a jak teraz savex je wypromowal to robi te oferty osob kilkaset (przykladowe cyferki) i moze to przez to. Wink

btw. woj9928, blagam, spojrz na to co Ci autokorekta podswietla. Sad


pozdrawiam