Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Yogii - 07-06-2013 18:35

dzięki za infoSmile))

nic tylko uzbrorić się w cierpliwość


RE: [PŁACI] neobux.com - pawlo0508 - 07-06-2013 19:18

(07-06-2013 14:57)makingmoney napisał(a):  No prościej niż tabelką to się chyba nie da Lol

no prościej to się wytłumaczyć nie dało


RE: [PŁACI] neobux.com - Spamer-pl - 07-06-2013 19:33

moze juz bylo w temacie ale zapewne nie znajde juz zbyt wiele stron do przegladniecia
w poradniach pisze by klikac te 4 reklamy w kolorze zołtym skoro wszyscy klikaja tylko 4 to kto klika reszte?
i z 4 reklam chyba nie wielki jest zysk jak to jest ?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 07-06-2013 20:33

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 07-06-2013 21:15

ja tam sobie klikam wszystkie reklamy to jest chwilka nie zajmuje wiecej mi to niz 2-3 minutki jade na przegladarce opera bo na inych to mozolnie idzie na tej przegladarce szybko sie stronki otwieraja i niema problemu


RE: [PŁACI] neobux.com - krzychoos92 - 07-06-2013 23:20

No tak, ale w 2-3 minutki zarabiasz tylko kilka groszy. Jaki to sens ?? Lol


RE: [PŁACI] neobux.com - Workis - 08-06-2013 00:13

Żaden. Smile
Chyba, ze wynajmujesz refów. Wtedy klikanie w reklamy potrafi zwiekszyc ich klikalnosc, a przynajmniej tak zauwazylem. Nie tylko na neobuxie, rowniez na probuxie, thebuxie... Jak ktos ma sporo refów moze przetestowac, ze np tydzien klika dzien w dzien wszystkie (~30) reklamy, a pozniej robi 2 dni przerwy (tylko minimalna ilosc fixed ads) a pozniej wraca do 30 i bedzie skok aktywnosci RR opozniony o 1 dzien.

pozdrawiam Wink


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 08-06-2013 01:09

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 09-06-2013 08:10

matomy cos ostatnio bardzo dlugo zalicza oferty ja czekam na zaliczenie juz 7 dni masakra od 2 do 5 wysylalem codzienie po 3 oferty i narazie cisza prawie 10000 pkt do zaliczenia i niema ich narazie zobaczymy


RE: [PŁACI] neobux.com - trubul - 09-06-2013 14:09

Ja mam pytanie, co do tych pomarańczowych reklam.
Załóżmy, że założyłem konto miesiąc temu, a chcę zarabiać na Neobuxie za tydzień. Kilka razy nie kliknąłem w te reklamy, bo nie miałem fizycznie jak.

I tu nasuwa się pytanie - jaki jest zakres 'sprawdzania' tych klików? Czy oni sprawdzają tylko wtedy, gdy zdobywasz te NeoCoinsy, czy np. ten zakres jak na wykresie na profilu, czy od założenia konta? Wie ktoś?

Pozdrawiam.