Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Trevor188 - 24-05-2013 22:33

Już nie da się zarobić na startówkach?
Zrobiłem 2-3 oferty, i pisze przy następnych " Już jesteś członkiem"
Anulować subskrypcje po prostu i robić nowe czy nie ( bo grozi ban? )


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 24-05-2013 22:35

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 24-05-2013 22:36

(24-05-2013 22:33)Trevor188 napisał(a):  Już nie da się zarobić na startówkach?
Zrobiłem 2-3 oferty, i pisze przy następnych " Już jesteś członkiem"
Anulować subskrypcje po prostu i robić nowe czy nie ( bo grozi ban? )

Ludzie, wy nie umiecie czytać? :>
Przecież na blogu makingmoney wszystko opisał...
Da się zarobić na starterach, tylko, że z pierwszego wyciągnie się po 20$ bo jest masa ofert, a z kolejnych po max. 3/4$.
Jak tak pisze, to przejdź do kolejnej oferty. Jeśli już wszystkie zrobiłeś to wyśli dowody, włóż następną kartę i rób następne oferty.
Nie anuluj bo Ci NeoCoins znikną z konta i już ich nie odzyskasz.


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 25-05-2013 01:49

(24-05-2013 20:12)badii napisał(a):  
(24-05-2013 17:05)ksrovsky napisał(a):  @up
Dzięki Smile Gdybyś potrzebował pomocy makingmoney to napisz Smile

Ironia? Bo jak nie, to jesteś chyba ślepy...
Spójrz w sygnaturę tego pana do którego odpowiadałeś, a potem przemyśl jeszcze raz co napisałeś :>

Przed końcem czerwca wypłacę sobie 56$ z samych starterów praktycznie mówiąc. Niby nic, ale zawsze coś Wink

Sorry ale zamiast próbować zabłysnąć inteligencją poćwicz czytanie ze zrozumieniem i kojarzenie faktów. Fakt że chcę komuś z czymś pomóc to chyba nic złego, więc nie wiem z jakiej parady na mnie najeżdżasz. To że jesteś dłużej na forum i masz x postów nie znaczy że pozjadałeś wszystkie rozumy a przede wszystkim nie daje ci prawa do bezpodstawnej krytyki mojej osoby. Więc pomyśl następnym razem zanim coś napiszesz a nie rżnij cwaniaka...
Tyle z mojej strony, z góry przepraszam za offtop itd. ale wpienia mnie coś takiego....


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 25-05-2013 01:54

(24-05-2013 22:09)Nimrod napisał(a):  Ile trzeba czekać, żeby znowu móc robić minijoba jeśli się zawaliło z accuracy?

Problem w tym że jeśli zawaliłeś to raczej już nie da rady tego samego robić, również jeśli pojawi się za np. tydzień. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Nie wiem od czego to zależy (może static IP) ale chyba raczej od konta Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - prymul1 - 25-05-2013 07:47

ksrovsky, ty ten mini job, który jest po niemiecku to wykonujesz w jakiś specjalny sposób, czy opierasz wszystko na znajomości niemieckiego?


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 25-05-2013 09:13

jak polecony robi mini jobs to tez dostaje sie jakis procent


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 25-05-2013 10:26

(25-05-2013 07:47)prymul1 napisał(a):  ksrovsky, ty ten mini job, który jest po niemiecku to wykonujesz w jakiś specjalny sposób, czy opierasz wszystko na znajomości niemieckiego?

Raczej na znajomości niemieckiego no i trochę takiego zgadywania czasami bo nie ma często kategorii które odpowiadają danej stronie. Smile Mogę tylko dać Wam radę że wystarczy zaznaczyć jedną opcje która odpowiada danej stronie i normalnie zalicza. Smile Czasami trzeba trochę poszukać i pogłówkować ale w większości wiadomo po tytule czym dana firma się zajmuje.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 25-05-2013 10:52

...


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 25-05-2013 10:59

Znaczy się miałem na myśli że wystarczy iż zaznaczymy jedną kategorię. Smile Nie trzeba zaznaczać więcej. Nie jestem do końca pewny ale jak zaznaczymy coś źle coś co nie pasuje do danej strony to chyba nie zaliczy nam poprawnie.