Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 24-05-2013 16:32

Ja już 50 zrobiłem i jest na paczkę 100 refów i trochę więcej. Smile Wcale nie jest taki trudny, jak zrobisz pierwsze 10 to potem już z górki. Accuracy mam na 81%. Smile
Mam zamiar zainwestować w ten portal trochę $. Jest naprawdę świetny i z czasem można na tym wyciągnąć naprawdę spore pieniądze bez potrzeby siedzenia kilku godzin codziennie. Czytałem trochę na oficjalnym forum jak ludzie zarabiają jakie metody i porady i widziałem przede wszystkim dowody wypłat. Koleś po 3 latach wyplacił sporo ponad 100000 $ wiec przy zainwestowaniu w to trochę pieniędzy można czerpać piękny profit po pewnym czasie.


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 24-05-2013 16:50

...


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 24-05-2013 17:05

@up
Dzięki Smile Gdybyś potrzebował pomocy makingmoney to napisz Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - ksrovsky - 24-05-2013 18:12

Konto Gold zakupione. Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 24-05-2013 20:12

(24-05-2013 17:05)ksrovsky napisał(a):  @up
Dzięki Smile Gdybyś potrzebował pomocy makingmoney to napisz Smile

Ironia? Bo jak nie, to jesteś chyba ślepy...
Spójrz w sygnaturę tego pana do którego odpowiadałeś, a potem przemyśl jeszcze raz co napisałeś :>

Przed końcem czerwca wypłacę sobie 56$ z samych starterów praktycznie mówiąc. Niby nic, ale zawsze coś Wink


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 24-05-2013 21:36

...


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 24-05-2013 21:42

(24-05-2013 21:36)makingmoney napisał(a):  Chodziło mu raczej o niemiecki minijob Lol

Ładnie badii. U mnie trochę neocoins się anulowało i wymiana się przedłuża...
Muszę usuwać nieaktywnych poleconych, żeby zrobić miejsce nowym - potencjalnie aktywnym Big Grin
Z tym, że nie wiem kto z nich zarobił mi jakieś neocoins, dlatego czasami usuwam tych co zarobili całkiem sporo i neocoins znikają z konta.

Ale myślę, że w ciągu najbliższych kilku dni będzie wymiana. Obecny stan gotowy do wymiany to 94,000

Takiemu pozazdrościc 8-) i złożyć gratulacje Big Grin
Kupiłem tam refów z kontem standrad, 30 na początek, ale widać, że nie opłaca mi się w nich inwestować na dłuższą metę bez konta Gold.


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 24-05-2013 22:06

mam pytamko za co jest wyplacane Commissions


RE: [PŁACI] neobux.com - Nimrod - 24-05-2013 22:09

Ile trzeba czekać, żeby znowu móc robić minijoba jeśli się zawaliło z accuracy?


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 24-05-2013 22:17

(24-05-2013 22:06)woj9928 napisał(a):  mam pytamko za co jest wyplacane Commissions

Referral Commissions - przykładowo : masz kumpla, zarejestrowanego z Twojego reflinka, który robi oferty MATOMY. Przy każdej zaakceptowanej jego ofercie Ty dostajesz jakąś część jego punktów (nie pamiętam ile dokładnie to jest). W skrócie mówiąc : dostajesz punkty za to, że poleceni wykonują zadania.


(24-05-2013 22:09)Nimrod napisał(a):  Ile trzeba czekać, żeby znowu móc robić minijoba jeśli się zawaliło z accuracy?

Przeważnie do tygodnia. Jak teraz na jednym tasku zjechałeś poniżej poziomu zaliczania to już nie przystąpisz do niego ponownie od razu, tylko po jakimś czasie - tak jak mówię, przeważnie do/po tygodnia/u.