Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - miniek9090 - 18-05-2013 18:30

Czy ktoś może opisać jak robić te minijobsy
http://scr.hu/0quo/aitgg


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 18-05-2013 19:05

też mam problem z tymi minijobsy a matomy juz nie idzie tyle wyciagnac kolejny starter i max 5 zadan okolo 4000 pkt neoconis


RE: [PŁACI] neobux.com - rowik888 - 18-05-2013 19:12

(18-05-2013 18:30)miniek9090 napisał(a):  Czy ktoś może opisać jak robić te minijobsy
http://scr.hu/0quo/aitgg

(18-05-2013 19:05)woj9928 napisał(a):  też mam problem z tymi minijobsy a matomy juz nie idzie tyle wyciagnac kolejny starter i max 5 zadan okolo 4000 pkt neoconis

Zapraszam do mojego tematu
http://zarabiam.com/Temat-Minijobs-to-nie-takie-trudne-0-5-dziennie-to-nie-problem-69603


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 18-05-2013 22:09

...


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 18-05-2013 22:53

(18-05-2013 19:05)woj9928 napisał(a):  też mam problem z tymi minijobsy a matomy juz nie idzie tyle wyciagnac kolejny starter i max 5 zadan okolo 4000 pkt neoconis

z jednego numeru? no to chyba nieźle przy cenie startera orange z dwoma numerami 5pln. Roboty tyle że porannej kawy nie zdążysz wypić, potem po godzinie tylko reklamacje wysłać - max 5 minut


RE: [PŁACI] neobux.com - rowik888 - 19-05-2013 01:02

(18-05-2013 22:09)makingmoney napisał(a):  Do do kolegi wyżej, to żeby robić niemieckie minijobs i przez godzinę klikania wyciągać 51 centów to chyba trzeba mieć depresję Big Grin

Dlaczego depresję?
To, że w wolnym czasie, podczas przeglądania newsów w internecie wykonuję sobie mini jobsy klasyfikuję mnie do osób chorych na depresję?Rolleyes

Pomyśl kolego zanim coś napiszesz, bo widzę, że częściej (przynajmniej na tym forum) zanim zastanowisz się nad czymś, piszesz głupoty...


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 19-05-2013 01:16

(19-05-2013 01:02)rowik888 napisał(a):  
(18-05-2013 22:09)makingmoney napisał(a):  Do do kolegi wyżej, to żeby robić niemieckie minijobs i przez godzinę klikania wyciągać 51 centów to chyba trzeba mieć depresję Big Grin

Dlaczego depresję?
To, że w wolnym czasie, podczas przeglądania newsów w internecie wykonuję sobie mini jobsy klasyfikuję mnie do osób chorych na depresję?Rolleyes

Pomyśl kolego zanim coś napiszesz, bo widzę, że częściej (przynajmniej na tym forum) zanim zastanowisz się nad czymś, piszesz głupoty...


Jak chcę komuś pokazać ile można zarobić, to raczej nie przeglądam newsów tylko robię to na czym zarabiam. Ja jak robię taski po2-4c w między czasie to zarabiam 0,5$, jak przysiądę to ponad 1$ i to wszystko na godzinę, więc albo się zawieszasz w taskach, albo masz dużo 'newsów' do przeczytania. Racja to na pewno nie jest depresja. To zupełnie inna jednostka chorobowa


RE: [PŁACI] neobux.com - rowik888 - 19-05-2013 01:32

(19-05-2013 01:16)leepek napisał(a):  Jak chcę komuś pokazać ile można zarobić, to raczej nie przeglądam newsów tylko robię to na czym zarabiam. Ja jak robię taski po2-4c w między czasie to zarabiam 0,5$, jak przysiądę to ponad 1$ i to wszystko na godzinę, więc albo się zawieszasz w taskach, albo masz dużo 'newsów' do przeczytania. Racja to na pewno nie jest depresja. To zupełnie inna jednostka chorobowa

Człowieku czy ja robię coś złego?
Widzę, że kilku ludzi pisze w temacie, że nie wie kompletnie jak się za to zabrać, myślę sobie, że może jest więcej takich osób, które chcą zacząć i zdecydują się żeby do mnie napisać.
Oferuję pomoc, jakbym zaoferował bez jakiegoś screena zaraz bym został upomniany: "pokaż jakiś dowód" no to pokazuję... Skromny, bo skromny, ale autentyczny i nie mam zamiaru się nim chwalić, bo nie są to ogromne pieniądze!
I w ogóle co Cię obchodzi w jakim czasie wykonuje taski, to chyba mój czas?
Jak jesteś świetny i szybki, to też sobie utwórz temat i zbieraj reffów, co za problem?Undecided


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 19-05-2013 09:56

Kolejna seria zaliczeń neocoins (41 zadań). Sprawdźcie czy wam pozaliczało.

Właśnie przekroczyłem granicę 200,000 neocoins Huh

Widziałem już w sieci 3 wierne kopie mojego bloga, słowo w słowo skopiowane nawet z dowodami wypłat Lol wiecie może jak i gdzie to zgłosić? Bo jestem w tych sprawach zielony.


@EDIT 67 zadań - szaleństwo Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - dziend0bry - 19-05-2013 11:04

Maile przyszly, oferty zaakceptowane, ale...


Nie moge sie zalogowac, przy probie wyszukania hasla wpisuje moj login i otrzymuje opowiedz "No user found Please try again..." a przy probie odnalezienia uzytkownika, wpisujac maila rowniez to samo...
Zalogowac tez sie nie moge...