Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-05-2013 06:44

...


RE: [PŁACI] neobux.com - woj9928 - 16-05-2013 17:49

ja za bardzo nie moge sobie z tym poradzic mogbys opisac dokladniej jak to zrobic


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-05-2013 18:03

...


RE: [PŁACI] neobux.com - dziend0bry - 16-05-2013 18:32

Wczoraj wyslalem dowody, jeszcze nie dostalem odpowiedzi, czekam dalej Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 16-05-2013 20:28

Włożyłem nowy (chyba już czwarty lub piąty) starter. Postanowiłem dać sobie (i Matomy) ostatnią szansę.

Uzbrojony już w odpowiednie doświadczenie i wiedzę, pomyślałem - jak uda mi się zrobić 1-2 oferty z tych "droższych", czyli za ponad 1000 punktów + ze 2-3 z tych średnio płatnych t.j. za 750-950 punktów + może jakieś 2-3 za około 500-700 punktów (tych poniżej 500 punktów to się nawet nie dotykam, szkoda czasu, nawet gdyby miały "wejść"), to może będzie sens się dalej w to bawić.

Zacząłem od zadania "IQ Test" (za 1258 punktów), wiedziałem, że po wykonaniu pierwszego zadania, potem mogę otrzymywać już w wielu następnych dobrze znany mi już komentarz w stylu: "Jesteś już członkiem".

Nie chcę wymyślać jakiejś sztucznej teorii spiskowej, ale otrzymałem PIN do tego zadania, wpisałem go na stronę i ....czekałem 4-5 minut, nic, kółeczko się kręci, zamuliło wszystko i koniec. Nie mogłem zrobić printscreena. Wyłączyłem. Dwa sms-y przyszły po kilku minutach (tzn. te regulaminowe o możliwości wyłączenia subskrypcji etc.), ale co mi z tego. Drugi raz nie dało się już niestety wykonać tego zadania (podając ten sam numer telefonu), czego się oczywiście spodziewałem, ale nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził.

Mało tego, nie udało się zrobić już na tym numerze telefonu żadnego zadania za ponad 1000 punktów (jest ich tam chyba tak na oko, bo nie pamiętam, z 7 szt.) oraz żadnego za 900, czy ponad 900 punktów (tych miałem widocznych około 9 szt.), bo otrzymywałem ten piękny komunikat o członku :-)

Niższych już nie sprawdzam, wolę ten czas spożytkować jakoś inaczej.

Dziwię się trochę, że nie został jeszcze stworzony wątek (chyba, że jest, a ja na niego nie trafiłem) instruujący w jakiej kolejności robić zadania (w końcu tak często nie dochodzą nowe), chodzi mi o to, żeby wycisnąć maksimum z danego startera, czyli:

1. Wkładając nowy starter, pierwszą wykonaj ofertę "XYZ" lub "ABC", po wykonaniu tej oferty najprawdopodobniej nie będziesz już mógł wykonać 17 innych (bo są od tego samego operatora), a są to: "aaa", "bbb", "fff" itd...

2. Jeśli lubisz się bawić w drobnicę, to przejdź do ofert "kkk", "rrr", "sss" i kilku innych, one są płatne po 400-500 punktów i może z 4-5 uda Ci się zrobić

Gdyby coś takiego na wzór powyższego było gdzieś przygotowane (plus aktualizowane co jakiś czas), to wyobraźcie sobie ile czasu można by zaoszczędzić (czasu jakże cennego).

Na razie niestety z mojego punktu widzenia oferty mobile z Matomy przynoszą mi na myśl tylko jeden komentarz:






RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 16-05-2013 20:43

...


RE: [PŁACI] neobux.com - separacja - 16-05-2013 20:53

Kiedyśtam mając pusty starter Plus odpaliłem ankiete za 1,9k neocoins. Po wypełnieniu ankiety zauważyłem, że trzeba wysłać sms co nie wchodzi w grę. Dzień później zrobiłem tą samą ankietę ze starterem z Orange. Wysłałem mejla itd. Wykonałem ~4 oferty. Po dniu otrzymałem mejla:

Cytat:Dear user,

For efficiency reasons, our support system is under construction for a couple of days, therefor we will not be able to reply to this inquiry.
Please note this is for your own benefit, and will allow us to provide users a better targeted service in the future.

Thank you for your cooperation,

The Matomy Support Team


Od tygodnia neocoins nie ma. Długo jeszcze czekać ;d?
Makingmoney - korzystałem z Twojego poradnika, lecz byłem już zarejestrowany w neobux, więc chyba nie ma już możliwości przejścia do Ciebie jako reflink, lec dzięki za poradnik.

ps. Wygrywacie coś w adprize? Codziennie klikam w ponad 20 reklam i od tygodnia nie wygrałem nic.


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 16-05-2013 21:07

Na pierwszym starterze w nb można zarobić ok 6$ oczywiście trzeba robić wszystko od najdroższych do najtańszych. Kolejne startery już trochę mniej bo znikają oferty po 1900 i 1300.
Bardzo łatwo poznać które oferty są od którego wydawcy np. po opisie lub po ilości punktów.


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 16-05-2013 21:11

(16-05-2013 20:53)separacja napisał(a):  Kiedyśtam mając pusty starter Plus odpaliłem ankiete za 1,9k neocoins. Po wypełnieniu ankiety zauważyłem, że trzeba wysłać sms co nie wchodzi w grę. Dzień później zrobiłem tą samą ankietę ze starterem z Orange. Wysłałem mejla itd. Wykonałem ~4 oferty. Po dniu otrzymałem mejla:

Cytat:Dear user,

For efficiency reasons, our support system is under construction for a couple of days, therefor we will not be able to reply to this inquiry.
Please note this is for your own benefit, and will allow us to provide users a better targeted service in the future.

Thank you for your cooperation,

The Matomy Support Team


Od tygodnia neocoins nie ma. Długo jeszcze czekać ;d?
Makingmoney - korzystałem z Twojego poradnika, lecz byłem już zarejestrowany w neobux, więc chyba nie ma już możliwości przejścia do Ciebie jako reflink, lec dzięki za poradnik.

ps. Wygrywacie coś w adprize? Codziennie klikam w ponad 20 reklam i od tygodnia nie wygrałem nic.

Zarejestruj się w matomy, potem po kliknięciu w link z maila potwierdzającego reklamacje wpisz w komentarzu na samym dole że nie dostałeś punktów za daną ofertę (po angielsku)
U mnie zadziałało bez konieczności wysyłania jeszcze raz reklamacji


RE: [PŁACI] neobux.com - war43 - 16-05-2013 21:17

6$ ?
Ja wyciągnąłem 2x więcej i myślę że jeszcze kilka ofert spokojnie mógłbym zrobić Smile