Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 13-05-2013 19:01

Nie ma 90 bo niektóre są jakieś feralne, klikasz na nie a wyskakuje Ci rejestracja do jakiejś gry, albo ze jest niedostępna dla polaczków.


RE: [PŁACI] neobux.com - war43 - 13-05-2013 19:28

Cytat:Your request (#108574) has been deemed solved.

To review, comment and reopen the request, follow the link below:
http://matomy.zendesk.com/requests/108574

MATOMY, May 12 12:49 (IDT):

Dear user,

For efficiency reasons, our support system is under construction for a couple of days, therefor we will not be able to reply to this inquiry.
Please note this is for your own benefit, and will allow us to provide users a better targeted service in the future.

Thank you for your cooperation,

The Matomy Support Team

Dostałem takiego maila od Matomy i nie mam pojęcia co mam zrobić
Na górze jest wyraźnie napisane że moje żądanie zostało uznane za rozwiązane
Za to na dole jest napisane że serwery są w budowie i przez kilka dni nie będzie w stanie odpowiedzieć na moje zapytanie

I teraz nie wiem czy mam czekać na NeoCoins, czy wysłać kolejnego maila do nich

Jest ktoś kto się orientuje ?
(jeśli takie pytanie już było to przepraszam, ale nie mam na tyle czasu żeby przejrzeć 111 stron Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 13-05-2013 19:32

Stronę wcześniej było.
Zaliczają teraz normalnie, wyślij im jeszcze raz Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - war43 - 13-05-2013 19:37

A no było, dokładnie to 2 strony wcześniej
Ale była tylko ta dolna część mojego maila, to o serwerach w budowie
A mnie po prostu zmyliło to że na górze napisali że mój problem został uznany za rozwiązany

Noo, ale w każdym razie dzięki za pomoc, repucik oczywiście poleciał Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 14-05-2013 16:27

90 ofert jest, ale nie wszystkie można zakończyć.
Robiłem też oferty na innej stronie i wychodzi na to że jest tylko 3-4 reklamodawców i tyle ofert można zrobić na jednym starterze.
Skończyły mi się "darmowe" startery i kupiłem orange za 5 zł, odpaliłem opcję drugiego numeru i wyszło mi że za 15 minut pracy dostałem 3,5$, co po odjęciu 5pln na starter daje trochę ponad 5 pln na czysto Smile

Jeszcze pytanko. Czy można robić tą samą ofertę na różnych stronach, oczywiście na innym nr tel.?
Czy matomy nie sprawdzi po IP że tą ofertę już robiliśmy?


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 14-05-2013 16:43

...


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 14-05-2013 19:11

no to wyklikam te powiedzmy 60-70 ofert, powysyłam reklamację, zarobię ok 50$ i koniec przygody z matomy? Jak Ty to robisz makingmoney?


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 14-05-2013 19:30

(14-05-2013 16:27)leepek napisał(a):  Jeszcze pytanko. Czy można robić tą samą ofertę na różnych stronach, oczywiście na innym nr tel.?
Czy matomy nie sprawdzi po IP że tą ofertę już robiliśmy?

Lecisz ostro na każdym serwisie z MATOMY, którym chcesz Smile
Ja robiłem konta na ten sam adres e-mail, np. ABitBack, GPTBanks, reward.st i wszystko zalicza normalnie Smile
Po linki ref zgłoś się na PW Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - leepek - 14-05-2013 19:55

no właśnie chyba ostro nie polecę bo jak ofertę mam zaliczoną w jednym serwisie to w innym dalej ją mam ale wywala This is a onetime offer and it was already completed by you...
Ciasteczka poczyszczone, różne przeglądarki i dalej to samo Sad


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 14-05-2013 19:57

...