Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 12-05-2013 10:55

Dostalem wlasnie kilka takich samycgh odpowiedzi. Czyzby to byl koniec fraudow?Big Grin


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 12-05-2013 10:58

...


RE: [PŁACI] neobux.com - kornela415 - 12-05-2013 11:33

mi przyszla wiadomosc,ze neocoins przyznane,ale na koncie pending ich nie widze Tongue


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 12-05-2013 11:35

(12-05-2013 10:33)marrasek napisał(a):  Mam takie pytanie, dostaliście coś takiego ostatnio od matomy " Dear user,

For efficiency reasons, our support system is under construction for a couple of days, therefor we will not be able to reply to this inquiry.
Please note this is for your own benefit, and will allow us to provide users a better targeted service in the future.

Thank you for your cooperation,

The Matomy Support Team" ?
Dostałem 11 takich Angry

Mam przy nich status "Solved".
Czy powinienem po kilku dniach ponowić wysyłkę "reklamacji" ?
Czy robić nadal oferty mobile (na kolejnej karcie), czy na razie dać sobie spokój ?

Coś czuję, że to będą najmniejsze i najtrudniej zarobione pieniądze w moim życiu (jak to będzie szło w takim tempie). Stosunek poświęconego czasu do wyników finansowych jest mocno nie współmierny...


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 12-05-2013 11:38

...


RE: [PŁACI] neobux.com - razor1914 - 12-05-2013 11:39

Praktycznie zero roboty przy zarabianiu na starterach, stawki są bardzo dobre jak na włożony wysiłek, a ty jeszcze narzekasz.


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 12-05-2013 12:20

(12-05-2013 11:39)razor1914 napisał(a):  Praktycznie zero roboty przy zarabianiu na starterach, stawki są bardzo dobre jak na włożony wysiłek, a ty jeszcze narzekasz.

Trochę to zależy kto na ile ceni swój czas (np. na ile przelicza godzinkę swojej pracy). Ja zacząłem niedawno, nie chcę się absolutnie wymądrzać, ani być tu jakimś największym malkontentem. Może Wy wykonujecie te zadania szybciej, albo ja coś źle robię (choć wydaje mi się, że pomimo mojego już nie najmłodszego wieku, byłbym w stanie przeskoczyć nie jednego młodego w tematach internetowych, w których "siedzę" od 1998 r).

Moje doświadczenia z ofertami "Mobile" są jednak następujące (na początku byłem strasznie napalony i wydawało mi się, że łatwo i przyjemnie można będzie wyciągnąć te średnio 7-8 USD z jednego startera i że te 7-8 USD będzie można zarobić wkładając w to około 1,5 godzinki czasu). W przypadku pierwszego startera na którym zaczynałem, to by się prawie sprawdzało. Popracowałem 2 x godzinka (to już liczę oczywiście z wysyłaniem "reklamacji"), z czterech stron ofert "Mobile" dużo mi "weszło", ale jakiś tam procent (powiedzmy 20-30%) nie udało się zrobić, bo wyskakiwał błąd "Jesteś już członkiem" lub podobny, albo pod zadaniem ukrywało się zupełnie coś innego np. rejestracja do jakiejś gry internetowej. Nie zrażało mnie to jednak, gdyż pomyślałem sobie, że summa summarum i tak się opłaca. Dokładnie nie pamiętam, ale za zadania robione na pierwszym starterze udało mi się w efekcie końcowym uzyskać około 8 USD (moim zdaniem całkiem nieźle).

Po włożeniu drugiego startera sytuacja nie była już tak różowa, więcej było ofert "fake'owych" (gdzie otrzymywałem informacje, że np. oferta jest niedostępna w Polsce, lub przenosiło mnie to formularza rejestracji jakiejś gry). Więcej razy zobaczyłem również komunikat "Jesteś już członkiem". A to wszystko przecież czas, oferty i tak trzeba kliknąć i przebrnąć je wszystkie (czy są ok, czy fake), żeby spróbować coś zarobić. Na drugim starterze udało mi się zarobić około 4 USD.

Uwaga ! Na trzecim starterze udało mi się wykonać 6 (słownie: sześć) zadań z czterech stron. Reszta okazała się fake, albo otrzymywałem komunikat "Jesteś już członkiem". Nie mam tego jeszcze podliczone, ale liczę na zarobek około 2,5 USD.

Poszedłem po rozum do głowy i (po samodzielnych wnioskach) po włożeniu następnego dnia czwartego startera zacząłem robić oferty od tych najwyżej punktowanych. Zrobiłem 3 czy 4 z czterech stron ofert "Mobile" i w momencie gdy kliknąłem na piątą i szóstą w kolejności od najwyżej punktowanych i otrzymałem mój ulubiony komunikat "Jesteś już członkiem", to brzydko mówiąc olałem już to. Pogodziłem się z tym, że na jednej karcie będzie można zarobić około 2-2,5 USD (ale pomyślałem, że przy około 4 najwyżej punktowanych zadaniach, to i tak jako tako się będzie kalkulować, zwłaszcza, że i wkład czasowy będzie dużo mniejszy).

Dziś jednak dostałem te 11 e-maili, które mnie trochę załamały.

Tak jak pisałem na początku mojego przydługawego wywodu, wszystko zależy od tego, kto na ile wycenia swój czas. Jeśli ktoś poświęca np. dwie godziny i wyciąga z tego 3 USD, a do tego jest zadowolony, to niech sobie tak pracuje, moim zdaniem to trochę za mało.

edit: Do tego dochodzi jeszcze fakt, że nie można przesadzić z ilością wykonywanych ofert/wysyłanych reklamacji np. w ciągu dnia/tygodnia. W innym wypadku poszedłbym na żywioł, kupił na Allegro 100 starterów i "jechał z koksem". Jak się zabierałem za oferty "Mobile", to liczyłem (i wszystko wskazywało, że moje wyliczenia są ok) że uda się na nich zarobić około 50-60 USD miesięcznie, poświęcając na to około godzinkę dziennie. Teraz już widzę, ze ciężko będzie wyciągnąć 30 USD na miesiąc.
Cały czas mam na myśli sytuację, że nie mam ani jednego poleconego (może kiedyś będę miał kilkunastu czy kilkudziesięciu aktywnie działających, to będzie inna bajka).


RE: [PŁACI] neobux.com - skoczekS1 - 12-05-2013 12:31

Przede wszystkim matom to tylko dodatek, a nie cały sens neobuxa także nie traktujcie tego jako walkę o życie. Jeśli za miesiąc będę mógł kupić sobie 100 poleconych za friko to będę się cieszył i wam życzę takiego samego podejścia.


RE: [PŁACI] neobux.com - bodek7654 - 12-05-2013 18:56

moje 200 refow slabo cisnie - wczoraj 160 klikow idzie sie zalamac ;[ sredni przychod dzienny to 0,9$ przy 100 refow [ czyli moj 1,8$] , co daje na + ale jednak liczylem ze chociaz kliki beda rownomierne , bo wymiana przy obecnym stanie mi sie nie oplaca


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 12-05-2013 19:17

...