Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] neobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: [PŁACI] neobux.com (/Temat-PLACI-neobux-com-22167)



RE: [PŁACI] neobux.com - Trevor188 - 08-05-2013 22:29

To mam takie samo prawdopodobieństwo że mi zaliczy tak jak : bym nie wysłał ss'ów, tak jakbym wysłał ss'y a Tobie ile razy tak zaliczylo? Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 08-05-2013 22:47

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Damianusix - 08-05-2013 23:04

MiniJobs są dost 5c za 3 strony dopasowanych adresów/mapek google. Po 6-9stronach trzaska się w kilka sekund następne Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 08-05-2013 23:16

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Damianusix - 08-05-2013 23:44

Ja już 2,1$ narąbałem na tym xD + 0,24$ bonusu


RE: [PŁACI] neobux.com - makingmoney - 08-05-2013 23:46

...


RE: [PŁACI] neobux.com - Damianusix - 08-05-2013 23:56

Już dobiłem 3$ ale nie chce mi się dalej tego robić xD
No niestety nie jestem Tongue

Zleciłem wypłatę, zobaczymy kiedy dojdzie. Póki co zainwestowałem 5$ w refy więc na razie jeszcze nie mam nic na czysto.

Edit: Wypłata dotarła po 5min xD


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 09-05-2013 07:54

Jeśli chodzi o oferty "Mobile" to jestem trochę zawiedziony.
Pierwszą kartę SIM "zużyłem" i zarobiłem około 8000 NeoCoins (jeszcze chyba w 4 zadaniach mam nie rozpatrzoną reklamację, więc pewnie łącznie z 10.000 NeoCoins będzie). Pojawiało się trochę zadań w których nie mogłem wziąć udziału, bo wyskakiwał komunikat "Jesteś już członkiem" lub podobne.

Wczoraj włożyłem drugą kartę SIM, udało mi się zrobić 3 zadania, czwarte zadanie za około 900 NeoCoins zaliczyło mi od razu i punkty zostały dodatne do salda "pending" (wow !), dziś przysiadłem znów do zadań na tej drugiej karcie SIM i chyba z 10 pod rząd mi wywaliło komunikat "Jesteś już członkiem". Zostawiłem to na razie, żeby się nie denerwować, pomyślałem - wyślę sobie reklamacje do tych wczorajszych 3 zadań. Udało mi się wysłać dwie, przy trzecim zadaniu i próbie zgłoszenia reklamacji poprzez "Inquire about this offer" otrzymałem komunikat w języku angielskim, że wyczerpałem swój limit dzienny zgłoszeń (w wolnym tłumaczeniu). smutny


RE: [PŁACI] neobux.com - badii - 09-05-2013 08:04

Nie ma to dostac pod nos sposob na latwy zarobek i jeszcze marudzic Tongue
Najprawdopodobniej za duzo w ciagu 24h wyslales i tyle Smile


RE: [PŁACI] neobux.com - dite-pl - 09-05-2013 08:42

Czy dużo ? Wczoraj wysłałem 2 zgłoszenia, dziś próbowałem 3 (ale przy trzecim już otrzymałem komunikat o którym pisałem wyżej). Staram się nie przesadzać zarówno z ilością robionych ofert Mobile w ciągu jednego dnia, jak i wysłanych zgłoszeń (jednego dnia max. wysłałem chyba 7 zgłoszeń i było ok).

Bardziej mnie martwi fakt, że w 10-ciu ofertach pod rząd wyskakiwał mi komunikat "Jesteś już członkeim" lub "Ten numer jest już zarejestrowany" a na tej karcie SIM udało mi się zrobić wcześniej dopiero raptem 3 oferty...