Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nintendo Wii - opłaca się brać ? (/Temat-Nintendo-Wii-oplaca-sie-brac-221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - szulakaluble - 18-03-2010 21:52

(20-12-2009 18:39)majks napisał(a):  dość ciekawa konsola, dużo zabawy lecz mało popularna w Europie.

No chyba posługujesz się danymi usłyszanymi od kolegów w szkole...
Wii ma największą sprzedaż ze wszystkich konsol. Takie ps3 czy xklocka zostawia daleko w tyle:> Nie tylko na świecie ale i w europie. W Polsce wiele osób nawet nie wie co to jest...ale co się dziwić jak ok 90% używa internet explorera...


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Kilol - 19-03-2010 22:12

A ja mam do was pytanie. Czy z tą blokadą regionalną trudniej jest sprzedać Wii i za ile ?


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Bolt - 19-03-2010 22:15

sprzedasz myślę za ok 650zł, bo widziałem kiedyś ntsc za tyle na allegro Smile


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Kilol - 19-03-2010 22:34

Dzięki.Wink

Myślałem nad taką opcją aby wygrać (o ile mi się uda) Wii i sprzedać za niezłą sumkę i kupić jakieś
PSP, lub coś innego. Jeśli zapłaciłbym 150-200 zł cła i vatu, sprzedał za 700 zł, to wyjdzie jakieś 500-550 zł.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Bolt - 19-03-2010 22:43

sprzedasz za 670
zapłacisz ok 170zł vat'u
670-170=500

dołożysz ok 70zł i masz psp 3004 Smile
Kod:
http://allegro.pl/item961623696_sony_psp_3004_wer_limitowana_turkusowa_futeral.html



RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Greg0rr - 30-03-2010 17:02

(04-12-2009 00:44)WojaS_PL napisał(a):  Popytałem trochę kumpli i mają rożne zdania : "Słaba grafa", "Mało gier", "Ciekawy sposób grania"

Nie wiesz, że noobów się nie pyta o takie rzeczy?

Słaba grafa? ŻAL -.- Wpisz sobie na youtube Red Steel 2, dokupowujesz Motion plus i pro gierka. Do tego może być Cod4 + net + pistolet = noł lajf , jak potrafisz orać w CS i ci się nie nudzi to ta konsola jest dla ciebie. (Chyba że należysz do grupy fastfoodowców, którzy po 5 minut minimalnego wysiłku się pocą, to nie jest konsola, na której możesz grać i jeść jednocześnie)

Mało gier? Tyle ile jest gier na Wii to oni pewnie w życiu nie przeszli... Ehh...

"Ciekawy sposób grania" - co powoduje że jest to najlepsza konsola na rynku

Xbox360?Ps3? Nie rozśmieszajcie mnie, wolę ściągnąć emulatora i pykać. Zresztam na kompa jest dużo lepszych gier.

Peace CoolCoolCoolCool


Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.