Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nintendo Wii - opłaca się brać ? (/Temat-Nintendo-Wii-oplaca-sie-brac-221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Alcor - 28-12-2009 17:09

kucharz, skąd niby wiesz że Wii nie schodzi ? Trzeba dać po prostu dobrą cenę i w pare dni na allegro takią konsole sprzedasz. Wink


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - kucharz - 28-12-2009 19:16

Alcor zaprzyjaznieni ludzie pracujacy w media market i electronic world oraz to, że sam chciałem kupić wii na allegro stad moja wiedza. :-)


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Agradia - 03-03-2010 20:47

Tzn oplaca sie ale raczej trudno zawalczyc o wii... a tak wogule to mialam polować na wii , ale nie ma jak nigdy nie udalo mi sie wziąść Sad


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Stejba - 03-03-2010 20:53

Wartio warto :ppp


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - DonHoracy - 03-03-2010 22:01

Wii to zabawka. Gra w cale nie musi być jakoś graficznie mega odwaloną żeby była fajna. W ps3 raczej nie posterujesz sobie obracając pada a tutaj tak. Dla mnie to też słaba konsola ale udało mi się ją zamówić i teraz mam nadzieje że do mnie dojdzie Wink Oczywiście na sprzedaż.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Szyna - 03-03-2010 22:17

Wii spokojnie sprzedasz na allegro, a pozatym ze znajomymi fajnie sie gra.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - DonHoracy - 04-03-2010 01:51

Żeby sprzedać Wii to trzeba: dokupić zasilacz - koszt w granicach 50zł z przesyłką, przerobić je czyli albo Chip za ok. 150zł lub karta pamięci najlepiej 2gb ok. 35zł z przesyłką i wgrać softmoda samemu. Najtańszym kosztem do konsoli trzeba dołożyć ok. 100zł + ewentualne koszty vatu czy cła. Wtedy dopiero konsola jest warta ok. 800zł, może mniej bo niektórzy nie rozumieją tego, że region NTSC w przypadku tej konsoli jest wielkim plusem bo w internecie jest więcej gier na ten region i pojawiają się one dużo szybciej od wersji europejskich PAL. U nas ta konsola nie przyjęła się z wielkim entuzjazmem. Dzisiaj dostałem potwierdzenie mojego zamówienia więc jestem bardzo ucieszony tym Wink Jak przyjdzie to zobaczę tą konsolę i zapewne sprzedam na allegro.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - lukasz1214 - 05-03-2010 09:26

tez zamowilem wii na ostatni restocku Ale nieiwem czy dobrze zrobilem zamawiac to wii Poniewaz jak czytam to Bedzie sie glupio gralo samemu ;// i trudno sprzedac ;//;// \Moglem brac psp ale na Lutoewym restocku mieli ludzie problemy Smile) wiec lepdsze to niz nic


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - SZAFI - 05-03-2010 12:13

Zbieraj na PS3 poniewaz Wii to nie wypal


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - DonHoracy - 05-03-2010 15:50

wii jest dobrą konsolą ale do gry z kimś. Konsola nie jest zrobiona pod grafike, blu reye i inne pierdoly tylko do zabawy. Wszystko idzie sprzedać ale za jaką cene... Wii nawet kupią ci w 15min jak dasz cene 200zl. Zeby sprzedac to bez straty to trzeba wystawic kilka aukcji albo miec szczescie i trafic na kupca. Dokladniej pisalem post wczesniej jak zwiekszyc szanse na sprzedaz konsolki.