Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nintendo Wii - opłaca się brać ? (/Temat-Nintendo-Wii-oplaca-sie-brac-221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Nintendo Wii - opłaca się brać ? - WojaS_PL - 04-12-2009 00:44

Witam !

Ciągle mam dylemat w tej sprawie, nie wiem czy brać te Wii czy odpuścić sobie i uzbierać np. na PS3 lub iPoda. Mam teraz 204 PTZ, więc już mi niewiele do niego brakuje (250 PTZ). Popytałem trochę kumpli i mają rożne zdania : "Słaba grafa", "Mało gier", "Ciekawy sposób grania" itp. Może i to prawda, jednak sama gra na tej konsoli jest interesująca dosyć. Chciałbym poznać i Wasze opinie, może ktoś z Was ma takie Wii i mógłby mi coś doradzić na ten temat.

Za odpowiedźi z góry dziękuję Smile

Pozdro !


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Marello - 04-12-2009 06:59

Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się trochę, i zbierał na PS3 grałem na Wii i grafika nie jest zła, ale PS3 na dużo większe możliwości, i na pewno szybko nie odejdzie w zapomnienie. Takie jest moje zdanie Smile


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Admin - 04-12-2009 09:47

To prawda wii ma znacznie gorsza grafike niż ps3 i nie ma na tą konsole dobrych gier, jak chcesz symulacje kręgli czy też udawać że zabijasz duchy machając rękoma w powietrzu przed telewizorem to możesz brać. Wii niestety nie odtwarza obrazu hd, komponentowy przewód pozwala uzyskać rozdzielczość 480p (rozdzielczość DVD w NTSC) , co mowi samo za siebie gdyż gry na ps3 mają 720p - 1080p.
Krótko mowiąc Wii jest tylko do gier i to nie najlepszej jakości, puki co nie zanosi się by konsola ta była rozbudowana w kierunku odtwarzania multimediów.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Alcor - 04-12-2009 09:55

Jak dla mnie Wii to nie wypał, słaba grafa, prawie żadnych dobrych gier... Poczekaj sobie i zgarnij ps3 albo xbox360.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Kleszczman - 04-12-2009 10:36

Wii jest fajną sprawą ale powiem że na ostatnich targach sony pokazało własną wersję Wii`lota do PS3 która będzie dostępna w połowie 2010. Wiec będziesz miał takie same wrażenia tylko że na lepszej konsolce Wink Radze zbierać na PS3 ;D


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - d4ri0s3k - 04-12-2009 12:04

Ale brac sie na lockerz oplaca jesli chce sie sprzedac ; d


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - WojaS_PL - 04-12-2009 15:16

Dziękuję za Wasze opinie, macie rację, lepiej uzbierać na PS3. Do Wii jedynie ta cena do mnie przemawiała, i nic poza tym. Może i opłacałoby się brać aby sprzedać, jednak wydaje mi się, że mało kto byłby chętny na wersję NTSC.

Jeszcze raz dzięki, temat myślę że do zamknięcia, no chyba że ktoś chce się wypowiadać Wink


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Crash - 09-12-2009 09:59

Nintendo Wii jest dobre jak ma się Nintendo DSa.


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Morgoth14 - 18-12-2009 21:19

Ja również polecam PS3 teraz gry to pikuś ;d


RE: Nintendo Wii - opłaca się brać ? - Andre101 - 18-12-2009 21:42

Wii jest dobre jak chcesz sie zabawic z przyjaciolmi bardziej aktywnie. Ale jabym wolał troche wiecej PTZ uzbierac i PS3 brac te 2 miesiace dluzej a zyskasz bardzo dobra konsole