Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam wszystkich! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Witam wszystkich! (/Temat-Witam-wszystkich-22036)

Strony: 1 2


Witam wszystkich! - GeneralMOD - 20-04-2008 18:23

Witam Was!


Od dziś jestem tu modem i nie robię tego z zachcianek czy coś. Jestem człowiekiem najętym przez głównego admina tej witryny!

Jak zdążyłem się połapać forum o zarabianiu.
Na przyszłość takie info dla wszystkich: Nie obchodzi mnie ile zarabiacie, jak zarabiacie, nie interesuje mnie również to jak macie na imię, co jecie i kiedy chodzicie spać. Będę pilnie i bacznie karał oraz wynagradzał za wszystkie wasze wybryki!

Regulamin to dla mnie wszystko czym mogę i pozwolono mi dysponować. Jeśli chcecie mnie prosić czy wziąć mnie na litość to od razu mówię... darujcie sobie.


Przekazano mi z administracji iż są zaległości w stosowaniu się do regulaminu w dziale aukcje, i tam zacznę moją pracę.



Myślę że to na tyle.
Możecie pytać mnie co i jak, jeśli czegoś wam nie wiadomo


- Pablobo - 20-04-2008 20:17

Jesteś tu bo ci zapłacono..
Xonic wniósł tu duszę.. bez niego nie bedzie to samo..
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


- evolucja - 21-04-2008 11:53

Masz racje Pablobo, BizNET to była przynajmniej osoba, a nie tak jak GeneralMOD- robot.. :roll:


- travispl - 21-04-2008 13:01

Wy go tu tak nie denerwujcie bo zbanuje wszystkich


- Maciekorzysz - 25-04-2008 12:38

kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini, ktora nie musi byc pozytywna.


- HelloDomi - 26-04-2008 11:26

zgadzam sie z Pablobo ;-)


- travispl - 26-04-2008 20:49

Ten h** skasowal mojego posta! Czyzby nasz "Wspanialy" mod nie mogl sie pogodzic z opinia userow?

[ Dodano: 2008-04-26, 21:49 ]
Ten h** skasowal mojego posta! Czyzby nasz "Wspanialy" mod nie mogl sie pogodzic z opinia userow?


- nikosis - 27-04-2008 09:17

travispl napisał(a):Ten h** skasowal mojego posta! Czyzby nasz "Wspanialy" mod nie mogl sie pogodzic z opinia userow?

[ Dodano: 2008-04-26, 21:49 ]
Ten h** skasowal mojego posta! Czyzby nasz "Wspanialy" mod nie mogl sie pogodzic z opinia userow?

Hmm... nie wiem czy wiesz, ale moderator/admin ma pełne prawo do zarządzania postami, zarówno ich edycji, jak i kasacji jeżeli uzna go za sprzeczny z regulaminem, lub za nabijanie. W dodatku za przekleństwo w stosunku do administracji powinien wystosować karę - możliwe że nawet banicji.

Przyszedł GeneralMod i dla niego nie liczy sie ranga użytkownika i ilość postów tylko regulamin. Po części popieram jego działania, bo czy robi coś złego postępując wg regulaminu?

Pablobo napisał(a):Jesteś tu bo ci zapłacono..
Xonic wniósł tu duszę.. bez niego nie bedzie to samo..
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Czemu on tu jest, to jego sprawa. W każdym razie on nie musi być lubiany, on musi wykonywać swoją pracę. Przecież wy (my?) też klikamy w linki nie po to, by było "fajnie", ale po to, by coś zarobić.


- travispl - 27-04-2008 10:04

Ja ocenzurowalem przeklenstwo. wiem ze mozna kasowac posty itp. ale na boga czy wyrazanie wlasnej opini jest sprzeczne z regulaminem?


- makaj - 27-04-2008 10:29

Przekleństw się nie cenzuruje tylko nie używa ;-)