Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomysł na nowy dział: dzienniki zakupionych reffków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: pomysł na nowy dział: dzienniki zakupionych reffków (/Temat-pomysl-na-nowy-dzial-dzienniki-zakupionych-reffkow-22001)

Strony: 1 2


pomysł na nowy dział: dzienniki zakupionych reffków - Tomikus - 18-04-2008 14:32

Kod:
[Dzisiaj 15:05] Tomikus:  mam pytanko, czy jest jakiś konkretny dział, w którym można prowadzić dziennik zakupionych reffków na poszczególnych buxach? może takowy założymy?

Kod:
tygodnik/dziennik chociaż raz w tygodniu, ja np chcuiałbym wiedzieć jak zakupieni klikają i czy da się na tym zarobić

Kod:
np jak nowy bux to wklejać statystyki (tylko tych zakupionych) codziennie, a na powiedzmy 14dni po wystarowaniu bux raz na 5 dni. Ja jestem bardo ciekawy na innych buxach jak to wyglada

wklejone z sb :-)
co o tym sądzicie?


- JereManU - 18-04-2008 14:36

Moim zdaniem ciekawy pomysł, pozwoliłby na sprawdzenie oferowanych refów przez Admina szerszej grupie ludzi.


- tomciozet - 18-04-2008 14:38

Nie mam nic przeciwko. Jeśli chcecie, to w przyszłym tygodniu mogę
wrzucić staty z całego marca i kwietnia z bux3, bux.to, DC i buxa.in.


- Tomikus - 18-04-2008 14:39

no właśnie
wydaję mi się, że to nie tylko mnie interesuje
a ja też mam co wkleić, jeden Kolega już na gg wykazał zainteresowanie i zastanawia się sam nad zakupem tam reffków


- tomciozet - 18-04-2008 14:41

Tomikus napisał(a):Kolega już na gg wykazał zainteresowanie i zastanawia się sam nad zakupem tam reffków
Tam, to znaczy, gdzie??


- piechu - 18-04-2008 14:42

dobry pomysl


- Tomikus - 18-04-2008 14:43

07bux.net
wiem, że ryzykuje, ale mają dobre ceny za reklamy
noi z doświadczenia wiem, że nawet scamy na początku płaca, żeby troszke dłużej pożyć w necie, więc wydaję mi się, że w razie czego zdąrze odrobić te 30$ u nich :-)
a jak nie to trudno, hazard :-)
dostałem przypisanie w jakąs 1h od zakupu


- BizNET - 18-04-2008 17:04

Hmmm no wszyscy są za... :-P więc zrobimy coś takiego :-o


- travispl - 18-04-2008 19:41

Ja też jestem, za prowadziłbym tygodnik klikania 5 refków w bux3.com :-o


- Tomikus - 19-04-2008 08:20

czyli Tworzymy nowy dział?:-) [forum]