Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-Lister - HELP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybki Z-Lister - HELP (/Temat-Szybki-Z-Lister-HELP-2200)



Szybki Z-Lister - HELP - Goghe - 24-02-2010 20:16

Siema ! Chodzi o to, że zrobiłem 20 kont pocztowych (oczywiście pod z listera Tongue) i niestety, nie moge sam ich zarejestrować, bo bym dostał bana. I tu moja propozycja, na tych pocztach siedzi już zaproszenie, i chciałbym aby każdy, kto chciałby punkt reputacji, napisał by mi PW, a ja podałbym maila i by się zarejestrował

Sprytnie, nieprawdaż ?
Pomożecie ? Tongue
Z góry dziekiHuh


RE: Szybki Z-Lister - HELP - Yanke$ - 24-02-2010 20:27

Czy aby to na pewno legalne i zgodne z regulaminem forum ? No cóż, aż tak na reputach mi nie zależy Big Grin


RE: Szybki Z-Lister - HELP - joke16 - 25-02-2010 15:49

Spróbuj na demotywatorach (czyt. w źródle obrazka daj link do swojej strony z zaproszeniami )przynajmniej będziesz miał w pełni legalne konto.


RE: Szybki Z-Lister - HELP - Daminn - 25-02-2010 17:13

Cytat:Sprytnie, nieprawdaż ?
Czy sprytne? Nieeee... Sam tak robiłem. Oczywiście rejestrowałem się na innych pc. U rodziny i dawałem konta tym którym nie chciało dojść zaproszenie i nie wiązali z Lockerz przyszłości;] Tobie też tak polecam, szczególnie u członków rodziny.


RE: Szybki Z-Lister - HELP - Raperrek - 25-02-2010 19:45

(24-02-2010 20:16)Goghe napisał(a):  Siema ! Chodzi o to, że zrobiłem 20 kont pocztowych (oczywiście pod z listera Tongue) i niestety, nie moge sam ich zarejestrować, bo bym dostał bana. I tu moja propozycja, na tych pocztach siedzi już zaproszenie, i chciałbym aby każdy, kto chciałby punkt reputacji, napisał by mi PW, a ja podałbym maila i by się zarejestrował

Sprytnie, nieprawdaż ?
Pomożecie ? Tongue
Z góry dziekiHuh

Myślisz że frajerów znalazłeś Smile ?


RE: Szybki Z-Lister - HELP - MalinaJUMPER - 25-02-2010 20:23

ja zrobilem juz 9 kont i zarejestrowalem i jeszcze bana nie mam ciekawe czy dasza XD narazie na z-lista mam 50%


RE: Szybki Z-Lister - HELP - Valdar - 25-02-2010 21:16

Nie lepiej poprosić kogoś z forum kto obczajony w angielskim i pomógł z chatem (sposób opisany na forum) Wink ?


RE: Szybki Z-Lister - HELP - rj7rad - 25-02-2010 21:44

(25-02-2010 21:16)Valdar napisał(a):  Nie lepiej poprosić kogoś z forum kto obczajony w angielskim i pomógł z chatem (sposób opisany na forum) Wink ?

Uwierzcie mi, że nie trzeba byc wyjątkowo "obczajonym" w angielskim żeby zebrac 20 osób na czacie Tongue


Szybki Z-Lister - HELP - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.