Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PP - kolejne przegięcie!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PP - kolejne przegięcie!! (/Temat-PP-kolejne-przegiecie-21994)

Strony: 1 2


PP - kolejne przegięcie!! - tomciozet - 17-04-2008 21:21

Oto część maila, który właśnie dotarł do mnie od PP:

Witaj, Tomasz Z******i,

Zauważyliśmy, że możesz być odbiorcą potencjalnie nieautoryzowanych środków. Rozpoczęliśmy badanie tej sprawy. Środki objęte tą transakcją zostały tymczasowo zablokowane do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego. Tymczasowa blokada tych środków będzie widoczna jako obciążenie dostępnego salda na Twoim koncie. Tymczasem możesz nadal korzystać ze swojego konta PayPal oraz swobodnie dokonywać transakcji.

Szczegóły transakcji

Data transakcji: 30 marca 2008 22:36:41 CEST
Kwota transakcji: 0,40 PLN
Adres e-mail płatnika: exv15@****.pl

Aby pomóc nam w badaniu sprawy, zaloguj się do Centrum rozstrzygania i przekaż nam wymagane informacje, które mogą obejmować następujące dane:

Przedmiot, usługa lub cel zakupu, a także wartość transakcji
Imię, nazwisko i adres podane przez wysyłającego (jeśli zakupiono przedmiot)
Jeśli przedmiot został wysłany:
- Nazwa firmy transportowej
- Data wysyłki
- Numer w systemie monitorowania przesyłek
Szczegóły wszystkich powiązanych transakcji
Numer telefonu, pod którym użytkownik jest dostępny w ciągu dnia i wieczorem.
Dane dotyczące ubezpieczenia (jeśli przesyłkę ubezpieczono)
Wszelkie inne informacje, które mogą być pomocne w badaniu sprawy, w tym korespondencja e-mailowa

Jak ja nie cierpię tego PP!! :!: :cry: :evil:


- eXv - 17-04-2008 21:23

Tak samo mam odjeli mi 10 $. A pieniądze mam z pewnych źródeł. Przechodze na ap i używam chyba od tej pory tylko ap.


- JereManU - 17-04-2008 21:25

Oburzające zachowanie PayPal'a...
W tych czasach warto na PP trzymać jedynie kasę do szybkiego obrotu, a cały "majątek" na AP.


- Pablobo - 17-04-2008 21:27

Jak mi ich żal :!:


- tomciozet - 17-04-2008 21:36

NO, PIĘKNIE!!!!

Witaj, Tomasz Z******i,

Zauważyliśmy, że możesz być odbiorcą potencjalnie nieautoryzowanych środków. Rozpoczęliśmy badanie tej sprawy. Środki objęte tą transakcją zostały tymczasowo zablokowane do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego. Tymczasowa blokada tych środków będzie widoczna jako obciążenie dostępnego salda na Twoim koncie. Tymczasem możesz nadal korzystać ze swojego konta PayPal oraz swobodnie dokonywać transakcji.

Szczegóły transakcji

Data transakcji: 13 kwietnia 2008 14:47:23 CEST
Kwota transakcji: $3,00 USD
Adres e-mail płatnika: bocianiegniazdo4@**.pl

Aby pomóc nam w badaniu sprawy, zaloguj się do Centrum rozstrzygania i przekaż nam wymagane informacje, które mogą obejmować następujące dane:

Przedmiot, usługa lub cel zakupu, a także wartość transakcji
Imię, nazwisko i adres podane przez wysyłającego (jeśli zakupiono przedmiot)
Jeśli przedmiot został wysłany:
- Nazwa firmy transportowej
- Data wysyłki
- Numer w systemie monitorowania przesyłek
Szczegóły wszystkich powiązanych transakcji
Numer telefonu, pod którym użytkownik jest dostępny w ciągu dnia i wieczorem.
Dane dotyczące ubezpieczenia (jeśli przesyłkę ubezpieczono)
Wszelkie inne informacje, które mogą być pomocne w badaniu sprawy, w tym korespondencja e-mailowa


- eXv - 17-04-2008 21:37

Najlepiej miec 2 konta jedno do odbierania drugie do robienia przelewów.


- JereManU - 17-04-2008 21:39

Mam to samo, zablokowali mi pieniądze z refbacków od Makaja! :evil: :cry: :-x :!:


- tomciozet - 17-04-2008 21:40

Chyba ich powieszę!!! :cry: :evil:

Witaj, Tomasz Z******i,

Zauważyliśmy, że możesz być odbiorcą potencjalnie nieautoryzowanych środków. Rozpoczęliśmy badanie tej sprawy. Środki objęte tą transakcją zostały tymczasowo zablokowane do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego. Tymczasowa blokada tych środków będzie widoczna jako obciążenie dostępnego salda na Twoim koncie. Tymczasem możesz nadal korzystać ze swojego konta PayPal oraz swobodnie dokonywać transakcji.

Szczegóły transakcji

Data transakcji: 14 marca 2008 23:30:07 CET
Kwota transakcji: 0,40 PLN
Adres e-mail płatnika: makaj.pl@*****.com


- eXv - 17-04-2008 21:41

Ja tak samo.


- Tomikus - 18-04-2008 07:55

dlatego ja już tylko AP
fajnie, jakby wszystkie buxy też na to przeskoczyły