Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bocian33 spamuje na PW ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Bocian33 spamuje na PW ! (/Temat-Bocian33-spamuje-na-PW-21961)

Strony: 1 2


Bocian33 spamuje na PW ! - Rozzi - 15-04-2008 19:53

Witam

Jakiś czas temu dostałem spamerską wiadomość od bocian33!!

Cytat:Witaj!


Ja bardzo polecam serwis excelent bux i proszę o zapis z mojego reflinka http://www.excelentbux.com/register.php?r=bocian


Można tam kupić refy płacąc przez PayPala


odpisz



- Pablobo - 15-04-2008 20:45

Hmm..
Czy to taki SPAM to ja nie wiem..
Może poprostu chce zaprosić nowych użytkowników do sprawdzonego serwisu? :-P
No ale to moderatorzy zdecydują czy to spam czy nie


- makaj - 15-04-2008 20:51

Pablo, żartujesz sobie? Tongue


- mjs17 - 15-04-2008 20:51

jeśli ktoś pisze ze zaprasza za zapis z swojego reflinka to to jest SPAM :-P


- eXv - 15-04-2008 20:54

Jeśli była by to treść nawiązania rozmowy np. zapytać się coś lub poprosić o kontakt to wtedy byśmy tego nie uznali za spam. Ale tu chodzi o reflink. Ja bym podarował to bocianowi i tak excelentbux.com nie działa. Po za tym bocian u mnie ma same pozytwy nigdy jeszcze mnie nie oszukał ale tego po nim się nie spodziewałem.


- Pablobo - 15-04-2008 20:55

No właśnie, mam takie zdanie jak eXv. :-D


- tomciozet - 15-04-2008 21:00

Pablobo napisał(a):Może poprostu chce zaprosić nowych użytkowników do sprawdzonego serwisu?
Rozzi nie jest nowy na forum...


- makaj - 15-04-2008 21:02

A ja jeszcze z początków swojej drogi w get-paidzie pamiętam, że właśnie Bocian na innym forum przez pw zachęcał mnie do rejestracji w jakiejś firmie, więc chyba ma to we krwi Tongue
Można by odpuścić... jeśli byłby to jednorazowy wybryk. Radzę jednak sprawdzić, czy inni nowi użytkownicy również nie stali się ofiarami Tongue


- eXv - 15-04-2008 21:15

A jak dawno dostałeś tą wiadomość?


- BizNET - 15-04-2008 21:42

Niestety nic nie zdziałam dopóki nie dostanę więcej dowodów. Czasami ze zwykłej nienawiści ludzie robią sobie takie rzeczy... Aby to potwierdzić muszę mieć więcej powiadomień


Jeśli dostało ją więcej osób to z pewnością jest to SPAM