Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na stronę www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na stronę www (/Temat-Pomysl-na-strone-www-21951)



Pomysł na stronę www - BizNET - 10-08-2008 13:50

Witam


Mam ostatnio za dużo wolnego czasu. Chciałbym zrobić jakiś naprawdę dobry portal przyszłościowy. Tylko problem w tym ze nie mam żadnego pomysłu.

Bardzo cenię pomysły twórców: allegro.pl, nasza-klasa czy youtube


pomysły typu: warez, darmowe pliki i inne tego typu sprawy których jest już setki odpadają.



Macie jakieś pomysły? Jeśli kogoś pomysł wykorzystam postanowiłem nagrodzić pieniężnie w kwocie kilku - kilkunastu $ w zależności od pomysłu :-)


- Tomsh - 10-08-2008 13:59

Oj ty leniu...
Jeśli masz czas to powinieneś coś wymyślic sam. Gotowca Ci niekt nie da. A kwotami typu kilka $ raczej nikogo nie skusisz.
Uważam że jeśli ktoś miałby jakiś super pomysł, to napewno ci go nie zdradzi, tylko sam będzie próbował wprowadzic go w życie. To tyle z mojej strony :-)


- bartosx - 10-08-2008 17:51

Moze cos na wzor myspace.com ale to juz wyzsza szkola jazdy.Ale mysle ze to jest to czego brakuje na polskim rynku


- piechu - 11-08-2008 11:05

moze jakas gra online??


- BizNET - 11-08-2008 11:45

Cytat:Oj ty leniu...
Jeśli masz czas to powinieneś coś wymyślic sam. Gotowca Ci niekt nie da. A kwotami typu kilka $ raczej nikogo nie skusisz.
Uważam że jeśli ktoś miałby jakiś super pomysł, to napewno ci go nie zdradzi, tylko sam będzie próbował wprowadzic go w życie. To tyle z mojej strony :-)

Może masz i rację ;-) dla tego temat zamykam

dzięki za chęci pomocy :-)


Pomysł na stronę www - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.