Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 00:28

Huj ide w tibie zrobić gildie "AntyLockerz" narazie chlopaki Smile


RE: Darmowy Restock - fergalicious - 27-02-2010 00:28

powie ktoś?


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:28

Na piwko nigdy nie jest zapozno hehe xD


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:28

ta napierdolilem im ze to zjeby kurwa ze tylko na nas kase wyludzaja wiecie itp


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:29

BananJUMPER chcialbym zobaczyc ich miny jak przeczytaja wiadomosc od ciebie xD hehe


RE: Darmowy Restock - Ober16 - 27-02-2010 00:29

Dobra jakby było inaczej to pewnie połowa z was też by tak przeklinała bo byście sie niezałapali na nagrodę. Jakby dali jeszcze jeden restock to też pełno ludzi by narzekało. Ja się cieszę że mam 450 pkt i jestem smutny bo po tylu godzinach odswieżania poszedłem sobie zrobic kanapkę a jak przyszłem to mało rzeczy było....


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:30

ja zaraz ide sie polozyc do lozka poleze sobie bo mnie plecy i palce bola niewygodne krzeslo amm i mnie tak plecy napeirdalaja ze az szok kurwa ja pierdole jakbym wiedzial ze ten restock bedzie taki zjebany to bym kurwa wcale nawet nei czatowal tylko bym bez nerwow poszedl spac moge zauploadowac moja rozmowe z kumplem na x-fire (dla wytrwalych) mnie kurwa juz tak nerwy nosily ze nie patrzylem co psize


RE: Darmowy Restock - pespe - 27-02-2010 00:30

Ogarnijcie trochę słownictwo ! co, to nie podwórko żeby aż tak bluzgać, z umiarem chłopaki Smile


RE: Darmowy Restock - Hasz - 27-02-2010 00:31

Ober tez kurwa poszedlem sobie zrobic cos do jedzienia ale kasa jeszcze byla i co? i blad kurwa caly czas ten jebany blad !!!!!!!!!


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:31

mnie tam banowac moga i tak tylko 104 ptz mam to chuj mi to tylu ptz i tak mam 8 fake narobionych wiec kurwa pies jebal to konto nei to to inne kurwa mac i uczciwie zaczne robic