Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - wojtek54326 - 27-02-2010 00:08

CIEKAWE CZEMU NIKOMU W CZASIE RESTOKU NIE DZIAŁAŁO PTZPLACE?


RE: Darmowy Restock - MalinaJUMPER - 27-02-2010 00:08

kurwa pojde z toba i z toba bombe podloze no kurwa jak sie nei moglem zalogowac to angry geramn kid przuy mnie wysiadal kurwa do tej pory mi sie rece trzesa wystarczy ze teraz ktos by zle slowo o mnie powiedzial to by kurwa trawe gryzl kurwa takie nerwy mam ze kurwa prawie klawiature rozjebalem a f5 juz dawno nei dziala kurwa mac


RE: Darmowy Restock - zwiru24 - 27-02-2010 00:08

Wyrzuć komputer przez okno na pewno ci ulży. xD


RE: Darmowy Restock - MareKSG - 27-02-2010 00:08

Przed chwilą wysłałem do nich maila z zażaleniem i zapytałem się min. czy wprowadzą w końcu sklep 24/7 bo na tych restockach nie da się nic robić (trzeba mieć za przeproszeniem zajebiste szczęście)


RE: Darmowy Restock - Hasz - 27-02-2010 00:09

Piec razy zamawialem 25 dolcow i co i chuj kurwa i zawsze tylko to
Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We won't bore you with the details, but the error number was 2.

The first thing we recommend is trying again ? whatever caused this could be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to [email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the error number we mentioned before.

Finally, please accept our apologies for the problem!


z koszulka tez tak mialem

Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We won't bore you with the details, but the error number was 2.

The first thing we recommend is trying again ? whatever caused this could be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to [email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the error number we mentioned before.

Finally, please accept our apologies for the problem!


PIZDY PIERDOLONE JL na 1000000000000000000%


RE: Darmowy Restock - KoPcIu - 27-02-2010 00:10

(27-02-2010 00:07)WojaS_PL napisał(a):  Może i masz rację że to zabawa, jednak w niekażdej zabawie masz okazję zabrać coś tak wartościowego jak np. laptopy, iPody czy konsole do gier. Pozwól im się wyładować tutaj i będzie dobrze ;]

No tak lecz nie róbmy z forum placu zabaw, ze każdy klnie jak szewc Wink

No może tak, ale zawsze jest ryzyko przegranej i niestety trzeba się umieć z nią pogodzić Wink


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 00:10

a kurwa niby czemu zabronili demoty o lockerz robic huje?


RE: Darmowy Restock - wojtek54326 - 27-02-2010 00:10

MUSIMY SIĘ WSZYSCY ZEBRAĆ I WYSŁAĆ KURWOM ZAŻALENIE ŻE OKURAT W CZASIE SAMEGO RESTOCKU NIE DZIAŁA PTZPLACE


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 27-02-2010 00:12

oO to widze, ze sam nie byłem, ze w czasie restocku ptz place nie dzialalo.


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 27-02-2010 00:13

Nabijali sie z polakow nabijaja i beda sie nabijac Sad