Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



RE: Darmowy Restock - mati852a - 26-02-2010 23:54

Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We won't bore you with the details, but the error number was 2.

The first thing we recommend is trying again ? whatever caused this could be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to [email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the error number we mentioned before.

Finally, please accept our apologies for the problem!

Ku%#a


RE: Darmowy Restock - top-michal - 26-02-2010 23:55

Tej kasy sie nie da zamówić bo wyskakuje Error


RE: Darmowy Restock - Przemcioslaw - 26-02-2010 23:55

jak jest ja juz nic nie widze
jaki adres ?


RE: Darmowy Restock - top-michal - 26-02-2010 23:56

NO i zamknęli :/


RE: Darmowy Restock - xgorgix - 26-02-2010 23:56

Napisalem do nich w sprawei tego erroru ciekawe jak mi sie beda tlumaczyc czy ja tak duzo wymagalem jedna jeb** naklejke na iphona Sad


RE: Darmowy Restock - WojaS_PL - 26-02-2010 23:56

Zapewnie połowa albo i nawet 3/4 nagród przepada bo te hamburgery mimo zakazu wyłapali najlepsze nagrody za pomocą Bota albo innego gó**a.

Ja miałem już wypełniać formularz po Fallout 3 na PC ale po odświerzeniu wywaliło mnie spowrotem do Electronics :/


RE: Darmowy Restock - Bolt - 26-02-2010 23:56

Koniec... NIe najgorzej serwery działały, nagrody błyskawicznie znikały za to masę błędów :| 3 błędy przy koszulce, 3 przy innej i 3 przy innej oraz 4 błędy przy skinie na iphone'a... NIe wiem o co come on Sad


RE: Darmowy Restock - obiKsg - 26-02-2010 23:56

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8 <--------- kurwa posluchajcie se tego to wam przejdzie i huj Wink


RE: Darmowy Restock - JUMPER - 26-02-2010 23:57

cholera...
poszedlem sie napic z kumplami i po restocku...


RE: Darmowy Restock - szczepan123 - 26-02-2010 23:57

Whoops! Looks like something went wrong there.

If you're seeing this message, there's been some kind of technical error. We won't bore you with the details, but the error number was 2.

The first thing we recommend is trying again ? whatever caused this could be temporary.

However, if you end up back here, please send a message to [email protected] and let us know what you were doing when this error happened, and the error number we mentioned before.

Finally, please accept our apologies for the problem!




Zjebane problemy