Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Darmowy Restock (/Temat-Darmowy-Restock-2194)



Darmowy Restock - Royside - 24-02-2010 19:07

February General Redemption Update: You've asked us for the date. Your wish is our command. Here it is: Friday, February 26. Odyss is already jumping for joy so get ready to join him and use all those new PTZ you've earned by watching videos on PLAY

Tłumaczenie :

Informacje nt. darmowego restocku : Pytaliście nas o date. Wasze życzenie jest naszym rozkazem. Piątek 26 lutego . Odyss już skacze z radości więc przygotuj się by dołączyc do niego i wydac swoje PTZ które zdobyłeś na oglądaniu filmików w sekcji PLAY.



RE: Darmowy Restock - Yanke$ - 24-02-2010 19:10

Czyli w piątek.. Ale to i tak głupio, nie wiadomo o której. Czas i tak będzie ustawiony pod Amerykanów.. ;/ Jakbyście mogli mnie ewentualnie poinformować na GG 5536664.Z góry THX Big Grin


RE: Darmowy Restock - freemen11 - 24-02-2010 19:10

O dobrze wiedziećSmile No to się F5 cały zetrzeBig Grin


RE: Darmowy Restock - Leopard - 24-02-2010 19:19

Szkoda, że nie podali godziny Sad. Mam nadzieję, żę zrobią przed 3 naszego czasu bo wyjeżdżam o 3 w nocy w sobotę.


RE: Darmowy Restock - magik1907 - 24-02-2010 19:20

No i całe szczęście że kupiłem tylko jeden restock, pewnie sie coś upoluje przez te dwie fale
A i dzięki za tłumaczenie ale to chyba nie ten dział


RE: Darmowy Restock - mikolaj90 - 24-02-2010 19:22

Czyli dzisiejszej nocy nie będzie restocku ?


RE: Darmowy Restock - magik1907 - 24-02-2010 19:24

Pisze kurde Piątek 26 lutego to chyba na Boze Narodzenie co


RE: Darmowy Restock - Royside - 24-02-2010 19:25

Płatny Restock zaczyna się od godzin wieczornych /nocnych Czwartku ( mówie o Polskiej strefie czasowej) Restock bezpłatny ma byc w Piątek , nie wiadoma godzina.


RE: Darmowy Restock - magik1907 - 24-02-2010 19:27

Daj sobie spokoj royside, choćby milion razy by każdy napisał na forum te pieprzone daty to i tak będą się o nie pytac -.-


RE: Darmowy Restock - Royside - 24-02-2010 19:28

Na leniwe/nie umiejące czytac społeczeństwo nic nie poradzisz , a że stworzyłem ten temat to zobowiązuje się do odpowiadania nawet na najgłupsze pytania.

Prosze tu nie offtopowac