Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania dailes czy trzba sie wysilać? (/Temat-Rozwiazane-Pytania-dailes-czy-trzba-sie-wysilac-2188)



[Rozwiązane]Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - Mateusz794 - 24-02-2010 17:50

Witam! Od około miesiąca jestem na lockerz.com i codziennie odpowiadam na pytania jednak nie wysilam sie tak jak inni sprawdzaniem jak odpowiedzieć, spolszczeniami pytań itp. po prostu wpisuje byle co? czy coś mi za to grozi czy lockerz to sprawdza?


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - Yanke$ - 24-02-2010 19:49

Nie, Lockerz tego nie sprawdza. Jak na razie nikt nie został za to ukarany, większość moich znajomych tak wpisuje i nic.

pozdrawiam. xD


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - Alcor - 25-02-2010 01:57

Ale jednak warto się trochę wysilić i odpowiadać zgodnie z pytaniem.


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - MalinaJUMPER - 25-02-2010 08:55

Ja piszę coś typu: udfgjsdgj itp i nic mi jeszcze nie zrobili myślę że oni mają to w d*pie i za każdą odpowiedź dostają tam powiedzmy 1$


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - joke16 - 25-02-2010 14:50

Zwykle patrze w Dailes jak kto odpowiedział i to kopiuje, a gdy jest coś prostego to odpowiadam yes lub no.


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - kura - 25-02-2010 15:47

ja odpowiadam ktrótkiimi frazami typu
yes/no
sometimes/rarely
maybe
dont have

itp


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - magik1907 - 25-02-2010 15:53

Zawsze lepiej wykazać troche inteligencji i odpowiedzieć po ludzku bo po co się rejestrować na amerykańskiej stronie bez podstawowych wiadomości z angielskiego, moim zdaniem mija sie z celem wpisywanie takich wiadomości i nie po to zrobili te ankiety, swoją drogą powinni dodawać coraz więcej ankiet w której odpowiedzi sie wybiera sposród niektórych a nie wpisuje byle co


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - adelante - 25-02-2010 16:16

(25-02-2010 08:55)BananJUMPER napisał(a):  Ja piszę coś typu: udfgjsdgj itp i nic mi jeszcze nie zrobili myślę że oni mają to w d*pie i za każdą odpowiedź dostają tam powiedzmy 1$

Nie nie zarabiaja tyle. mysle ze wcale nie zarabiaja na dailies albo sa to bardzo male kwoty <10000$

Gdyby zarabiali tyle co mowisz to ja czasami odpowiedajac na dailies widzialem ze przede mna odpowiedzialo 300000 uzytkownwikow a wiec wg ciebie tyle samo by dostali w $.

Jesli to byloby prawda to nie pozwalali by czlonkom lockerz na tworzenie wlasnych dailies bo kto im za nie zaplaci? Czy pozwoliliby sobie na strate 300000$ po to aby jeden z czlonkow mogl stworzyc wlasne pytanie? mozliwosc stworzenia wlasnego pytania daje jedna z nagrod na restocku jakbys nie wiedzial


RE: Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - MalinaJUMPER - 25-02-2010 17:00

Aha no to cóż chyba się wygłupiłem ale dzięki za info


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytania dailes czy trzba sie wysilać? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.