Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawałnica pesudo buxów... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nawałnica pesudo buxów... (/Temat-Nawalnica-pesudo-buxow-21798)



Nawałnica pesudo buxów... - evolucja - 30-03-2008 21:36

Zapewne zauważyliście, że użytkownicy forum zaczynają zakładać swoje 'pseudo buxy'. Ściągają skrypt z warezu, wgrywają pliki na yoyo a potem piszą do innych(pozdro dla koli ;d;d) by pomogli im wgrać bazę... potem podniecają się tym( :mrgreen: ), że mają admina i zakładają temat na forum gdzie proszą o rejestrację i zapewniają, że w najbliższym czasie wszystko zostanie zmienione.

Większość z tych osób, którzy próbują założyć swoją 'firmę' nigdy nie miała styczności z technologią tworzenia stron(chodź by proste <html></html) :-?

Co wy o tym myślicie? :-) :-)


- makaj - 30-03-2008 21:40

...że wpisuje się to w ogólną tendencję wysypu buxów, które nie mają najmniejszych szans na przetrwanie (jak widać to z bliska Wink) Niestety ciężko po nazwie stwierdzić kto jest adminem i jaki poziom będzie reprezentowała firma, więc super, że każdy chce się pobawić, ale tracą na tym zwykli klikacze tracąc czas w takich wynalazkach Big Grin


- evolucja - 30-03-2008 21:43

z drugiej strony to klikacze nie powinni rejestrować się na buxie z 10 użytkownikami..


- damian097 - 30-03-2008 21:59

zgadzam sie z wami raz popelnilem ten blad i mi pokradziono konta


- Guest - 30-03-2008 22:03

zgadzam się z powyższą wypowiedzią i moim zdaniem powinno się usuwać takie tematy ponieważ narażamy naszych użytkowników na to że tracą czas nad klikaniem za darmo :-) nie zgadzam się jednak z tym żeby nie rejestrowali się tam gdzie jest 10 userów ponieważ każda firma zaczyna jakoś i powinno się zwracać uwagę na to na jakim serwerze jest umieszczony bux... i co piszą o nich na forum :-)

Pozdrawiam


- koli - 30-03-2008 22:05

czemu pisze gość jak ja to napisałem ?? ehhh


- Maciekorzysz - 30-03-2008 23:07

zaloguj sie xP


- koli - 31-03-2008 05:22

Byłem ale dobra :/ dodam jeszcze że to jest dosłownie jak te sklepy heh pozdro


Nawałnica pesudo buxów... - piotrekprorok - 03-07-2017 17:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.