Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Mam kilka pytań ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Mam kilka pytań ! (/Temat-Rozwiazane-Mam-kilka-pytan-2172)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 24-02-2010 13:23

Sorki ja nic z tego nierozumiem !
Mógłbyś mi powiedzieć kiedy będzie w marcu darmowy restock ? Lub powiedzieć mi które to jest to ?


RE: Mam kilka pytań ! - Kilol - 24-02-2010 13:24

Jak na razie nie ma info. o ogólnym/darmowym restocku.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 24-02-2010 13:45

Przepraszam ale czy mógłbyś napisać w tym poście jak będziesz wiedział kiedy będzie ta darmowa fala ?


RE: Mam kilka pytań ! - Kilol - 24-02-2010 13:52

Ale na forum wszystko będzie napisane. Napisze ci na PW.Tongue


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 24-02-2010 14:01

(24-02-2010 13:52)Kilol napisał(a):  Ale na forum wszystko będzie napisane. Napisze ci na PW.Tongue

Dzięki że napiszesz na PW Big Grin


RE: Mam kilka pytań ! - Melan - 24-02-2010 16:13

hyh bez obrazy...za 82ptz to sobie możesz papier toaletowy...albo tapetę na lockerz wziąć.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 24-02-2010 17:56

(24-02-2010 16:13)Melan napisał(a):  hyh bez obrazy...za 82ptz to sobie możesz papier toaletowy...albo tapetę na lockerz wziąć.

skąd wiesz ?
może uzbieram na np. gre ? lub nawet psp


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 14:53

Mam jeszcze kilka pytań :
1.Czy będzie jeszcze możliwe do wzięcia w marcowej darmowej fali Pendrive na ręke ?
2.Czy trzeba będzie płacić za niego Cło i Vat ?
3.Ile punktów będzie kosztowało ?
4.Czy PSP Rathet & Clank różnią się od Rock Band Kartami pamięci ?
5.Czy coś mi wyskoczy na stronię jak będe przeglądał Lockerz.com że jest darmowa fala ?
6.ile ok. idzie paczka do polski ?
7.Co trzeba zrobić jak się ma 20 znajomych żeby:
a.Z-listera (jak można to proszę napisać krok po kroku co trzeba dalej zrobić żeby go zdobyć)
b.Jak się ma Z-listera to jak zdobyć darmową koszulkę ? (poprosił bym też krok po kroku)

Z góry dzięki Big Grin


RE: Mam kilka pytań ! - joke16 - 25-02-2010 15:00

1. Pendrivy jak narazie są wycofane.
Na 2 i 3 sam sobie daj odpowiedź.

5. Na stronie głownej nic nie pisze dopiero po, sprawdzaj stronkę http://ptzplace.lockerz.com/ jeżeli pojawi się możliwość logowania to znaczy że jest restock.

6. Paczka idzie ok.5 dni, ale zanim ją wyślą mija ze 2-3 tygodnie.

7. Musisz zaprosić 20 osób, mieć poprawnie wpisane dane, i tyle tylko czekać aż wyślą koszulkę nic nie musisz do nich pisać.


RE: Mam kilka pytań ! - VonValiar - 25-02-2010 15:05

Dzięki Big Grin
CZy mógłbyś jeszcze odpowiedzieć na czwarte pytanie ?