Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Płacę za wypozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Płacę za wypozycjonowanie (/Temat-Nieaktualne-Place-za-wypozycjonowanie-21712)



Płacę za wypozycjonowanie - Tomikus - 26-03-2008 21:13

Interesuje mnie pozycjonowanie strony na najpopularniejszych przeglądarkach
Jeśli czujesz się profesjonalistą i wiesz o tym, że trzeba ustawić czyszczenie cookies, żeby były efekty, odezwij się na pw
co do ceny dogadamy się


[Nieaktualne]Płacę za wypozycjonowanie - BizNET - 26-03-2008 22:02

Cytat:Interesuje mnie pozycjonowanie strony na najpopularniejszych przeglądarkach
Jeśli czujesz się profesjonalistą i wiesz o tym, że trzeba ustawić czyszczenie cookies, żeby były efekty, odezwij się na pw
co do ceny dogadamy się

Odezwałem się bo widzę sporo niedogodności.

"najpopularniejszych przeglądarkach" ? chyba wyszukiwarkach bo w przeglądarkach tylko się przegląda


A propo czyszczenia cookies... jak to się ma do pozycjonowania? pozycjonowałem już masę www ale nigdy nie spotkałem sie z takim pojęciem w świecie pozycjonowania.

Chyba że zacofany jestem a to jakaś nowość? :mrgreen:


- Tomikus - 26-03-2008 23:56

BizNET, oczywiście, że wyszukiwarkach
mój błąd, nie zauważyłem

jak nie wiesz, że to jest zbędne wysyłanie informacji o pustych stronach to nie ma o czym gadać
Pozdrawiam


- BizNET - 27-03-2008 16:21

Sorka że robię dyskusję.

Ale chyba jesteś w błędzie! W pozycjonowaniu nie ma czegoś takiego jak wysyłanie informacji o pustych www, chyba że tak nazywasz jakąś inną czynność.

Może opiszesz co dokładnie ma czyszczenie cookies do pozycjonowania?


- moody - 27-03-2008 17:25

http://zarabiam.com/topics35/wykonamy-dla-ciebie-strone-www-vt1448.htm

Tomikus, tam gość proponuje pozycjonowanie i tanio ;-)
Mi tez się zdaje że cookies nie mają nic do pozcjonowania


[Nieaktualne]Płacę za wypozycjonowanie - Killer - 29-07-2012 08:36

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.