Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup Pięciu Poleconych na bux3.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zakup Pięciu Poleconych na bux3.com (/Temat-Zakup-Pieciu-Poleconych-na-bux3-com-21689)

Strony: 1 2 3


- BizNET - 16-04-2008 21:32

he to wiąże się ze stronami www i reklamami na nich...

Nie chodzi o tą www (zarabiam.com) bo ta jest jako hobby i tu nie ma reklam :idea: Ale mam jeszcze kilka innych www na których zarabiam :->


- travispl - 17-04-2008 07:24

No i refkowie są

Chciałbym tutaj prowadzić również dziennik klikania, tak jak to uczynił już jeden użytkownik

Na screenie widać że to boty


- tomciozet - 17-04-2008 12:33

travispl napisał(a):Chciałbym tutaj prowadzić również dziennik klikania, tak jak to uczynił już jeden użytkownik
Nie gryzmol tu tych statystyk codziennie, tylko załóż nowy temat, jeśli chcesz.
Ale uważam, że takie codzienne staty to niepotrzebne zaśmiecanie.
Raz w tygodniu można dodać, ale żeby każdego dnia??? :-P


- travispl - 17-04-2008 13:24

no moge tak zrobic. staty bede prowadzil na poczatek i koniec tygodnia


- tomciozet - 17-04-2008 14:47

travispl napisał(a):no moge tak zrobic. staty bede prowadzil na poczatek i koniec tygodnia
Początek i koniec tygodnia też są dzień po dniu (niedziela i poniedziałek). :-P


- travispl - 17-04-2008 15:42

Zle napisalem sorx. Chodzilo mi o poniedzialek i piatek :-)


- DaGoor - 17-04-2008 17:58

Ja kupiłem 2 miesiące temu 5 refków... Wtedy admin sprzedawał jeszcze normalnych ludzi, a nie jak teraz - boty :evil: ...

Oto ich statsy po 2 miesiącach:
[Obrazek: refkiru4.jpg]
Jak widać zwróciło się :-> I 2 refków nadal jest aktywnych :idea: W sumie to moje jedyne aktywne refki ^^ Zarabiają na mnie ok 0.40$ dziennie Tongue

Teraz wypłata w toku (37$) I jak dostanę to od razu kupuje paczuszkę 35 refów :-P


- eXv - 17-04-2008 18:01

No teraz to bardzo słabo klikają ja kupiłem 5 refków i klika z tego tylko 1 ale mam drugiego refka własnego w sumie mam 6 ale 2 klikających i razem ze mną zarabiam dziennie około 60 centów narazie nie wiele ale mam nadzieje, że zdobędę więcej refków.


- travispl - 17-04-2008 19:40

Mi akurat wszystkie refki klikaja, zarobilem juz jakies 0,70$


- evolucja - 17-04-2008 21:19

Refki na bux3 mają swoje dobre i złe dni.. Raz klikają prawie 100% a raz ledwo co.. :-(