Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zmiana na forum (/Temat-Zmiana-na-forum-21670)

Strony: 1 2


Zmiana na forum - moody - 24-03-2008 20:11

W związku z "inwazją" buxów w dziale Get-Paid robi się straszny bałagan, jest mnóstwo tematów, ciężko jest znaleźć temat troche starszy niż 1-2 dni.
Proponuje więc podzielenie tego działu na 3 "poddziały":
- sprawdzone firmy
- nowe firmy
- SCAMY

Wtedy jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś np. o paid.vg czy dailyclicks szuka w dziale "sprawdzone firmy" i ma wszystko na tacy. Ktoś chce się zapisać do jakiejś nowej to wchodzi w "nowe firmy" itd. Myślę, że usprawniło by to forum
Oczywiście admini będą mieli trochę roboty, ale w końcu od tego są :mrgreen:

Pomysł kontrowersyjny, więc przyda się ankieta ( nie wiem czy można tu zakładać ankiety i nie wiem czy to odpowiedni dział na takie rzeczy, ale proszę bez ostrzeżenia w razie pomyłki ;-) )


- JereManU - 24-03-2008 20:25

Moim zdaniem świetny pomysł. Jestem za!


- makaj - 24-03-2008 20:40

Poszedłeś krok dalej ;-)
Tak, pomysł dobry z jedną uwagą: jakie to są sprawdzone firmy? Czy jedna wypłata sprawia, że firma jest już sprawdzona i pewna? Bo według mnie nie (często buxy na początku zrobią kilka wypłat dla zachęty). Jestem ciekaw, czy o tym pomyślałeś.
A druga sprawa to, że jak napisałeś, moderatorzy będą mieli więcej pracy. Widzisz, według mnie już teraz kiepsko im wychodzi wywiązywanie się z obowiązków (mieli choćby zmieniać tagi przy tematach i nic takiego nie robią...). Ale to już sprawa na inny temat Tongue
Ogólnie jestem za 8-)


- moody - 24-03-2008 21:10

Oczywiście, że sprawdzone firmy to nie firmy, które wypłaciły 6 czy 7 wypłat. Można ustalić jakis próg np. firma zostanie tam przeniesiona po 30 wypłatach wklejonych na forum,albo np. po 3 miesiącach regularnego płacenia. Wszystko jest do dogadania.
A co moderatorów to niech oni się wypowiedzą, bo w końcu to na nich będzie ciążył ten obowiązek. Ja mogę tylko zaproponować


- tomciozet - 25-03-2008 02:03

makaj napisał(a):mieli choćby zmieniać tagi przy tematach i nic takiego nie robią...
Tagi masz zmieniać sam w swoich tematach!! Lenistwo niektórych z was nie zna granic...


- audia4 - 25-03-2008 07:44

ludzie Kur** wam już wszystko nie pasuje. a co do tematu myśle za narazie wystarczą tagi.


- BloodAngels - 25-03-2008 09:03

Zgadzam sie z AudiA4
Wszystko wam nie leży ,
mnie nie było 7 dni i 3000 postow napisaliście i tak wszystko o BUXACH


- moody - 25-03-2008 10:14

Nie chodzi o to, że nie leży tylko o to, że można forum jeszcze ulepszyć. I jak widać to jest zdanie większości, nie tylko moje.
No ale skoro nie to nie, temat do zamknięcia


- makaj - 25-03-2008 11:33

tomciozet napisał(a):
makaj napisał(a):mieli choćby zmieniać tagi przy tematach i nic takiego nie robią...
Tagi masz zmieniać sam w swoich tematach!! Lenistwo niektórych z was nie zna granic...
1. Ja dodałem tagi do wszystkich swoich tematów. Ktoś jeszcze?
2. Sprawdziłem i nawet nikt z modów (sic!!!) nie dodał tagów w swoich starych tematach. Więc o czym mamy mówić?
3. Tagi są zapisane w regulaminie więc za ich niestosowanie mogłoby być jedno ostrzeżenie... od razu wszyscy by zapamiętali.

A muszę to pisać, bo wchodzę sobie na pierwszą stronę i tam połowa tematów po staremu, połowa po nowemu... i zamiast porządku ciągle jest bałagan :-|


- JereManU - 25-03-2008 12:26

makaj napisał(a):Ktoś jeszcze?

Ja także dodałem.