Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyp buxów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wysyp buxów (/Temat-Wysyp-buxow-21649)

Strony: 1 2


Wysyp buxów - moody - 23-03-2008 21:17

Na pewno każdy z was zauważył, że nie ma dnia żeby nie pojawiało się kilka nowych buxów. Ta "tradycja" utrzymuje się już od kilku dni. Chciałbym poznać wasze zdanie na to jak może to wpłynąć na światek GPTC.
Z jednej strony uważam, że jeśli liczna firm nadal będzie wzrastać to nie wyjdzie to nam na dobre. Czemu? Reklamodawcy będą wybierać reklamy w różnych firmach, przez co w każdej z nich będzie mniej linków. Pozatym dużo buxów może nie wytrzymać konkurencji i zwinąc interes
Z 2 jednak strony jeśli będzie konkurencja to będzie też większa rywalizacja o klientów ( czyli o nas :mrgreen: ), a co za tym idzie droższe kliki, szybsze wypłaty, mniejsze minimum. Jedym słowem firmy będą się starały byś atrakcyjniejsze od innych i przyciągnąć uwagę klikaczy.

Moim zdaniem spełni się jedna z tych 2 opcji ( oby ta 2 ), ale to tylko moje zdanie. CO wy o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji, niech to będzie odskocznia od pisania w kółko o różnych firmach :mrgreen:


- Pablobo - 23-03-2008 21:21

Sądze podobnie :-)
Będzie więcej firm z niższym minimum i większymi stawkami :mrgreen:
To bardzo dobrze :-)


- Tomsh - 23-03-2008 21:24

Ja sądze, że większość firm się zeSCAMi i bedziemy klikac tylko w tych sprawdzonych, ktore były, są i będą...


PS. Mam nadzieje ze to drugie :-P


- moody - 23-03-2008 21:36

Tak tylko, że takie firmy jak bux3 czy bux.to też zaczną tracić reklamodawców i mogą upaść. Trzeba wziąc to pod uwagę :-|


- dachu1414 - 23-03-2008 21:38

Ja myślę, że nawet jak będzie coraz więcej bux-ów to te co są najlepsze teraz to zostaną najlepsze w przyszłości, bo bardzo dużo tych przybywających bux-ów to SCAM-y których aminą zależy tylko na swoim zarobku.


- Pablobo - 23-03-2008 21:40

Bux3 i Bux.to na 99% nie upadną.. pamiętaj ze ludzie szukają najskuteczniejszych reklam a oni juz sobie opinie wyrobili :mrgreen:
A co do "nówek" to ludzie będą się bać tam kupować :-)


- moody - 24-03-2008 10:29

Obyś miał racje


- tomciozet - 24-03-2008 14:16

moody napisał(a):Tak tylko, że takie firmy jak bux3 czy bux.to też zaczną tracić reklamodawców i mogą upaść.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że bux3 może upaść??? Owszem, minimum to "aż" 10$, ale wypłacają w max 2 tygodnie. Wypłatę dostałem 3 razy, zawsze między 7, a 14. dniem.


- moody - 24-03-2008 16:36

Na podstawie opisanej w 1 poście - robi się coraz większa konkurencja. Pozatym nie twierdzę, że one upadną tylko, że może tak się zdarzyć, jeśli codziennie będzie powstawało po kilka nowych firm.
A co do wypłat to z tego co wiem masz premium, zwykli uczestnicy czekają po 3 miesiące, a w bux.to niektórzy czekają już prawie 4 miechy :!:


- Maciekorzysz - 30-03-2008 19:40

jak codziennie beda powstawaly firmy, to zabraknie klikaczy ktorzy beda w wiekszosci adminami ;] taka wizja moze nas czekac jezeli tempo wzrostu sie utrzyma.