Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]10bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]10bux (/Temat-Nieaktualne-10bux-21634)



10bux - makaj - 22-03-2008 19:10

10bux.net
- wartość linków - $0,01
- 100% z poleconych
- wypłata od $10 na AlertPay lub MyPayScript

Po wyklinaniu $1 otrzymujesz ode mnie $0,5
Po wyklinaniu $4 otrzymujesz ode mnie kolejne $1,5, czyli razem $2

http://10bux.net/?r=makaj

Zapraszam :mrgreen:

Poproszę o adres paypal na pw.


- HelloDomi - 23-03-2008 07:23

ile minimum u Ciebie?


- makaj - 23-03-2008 09:53

Hmm, no chyba w pierwszym poście jest dość wyraźnie napisane kiedy ile otrzymujesz Dominiko :>


- HelloDomi - 23-03-2008 10:05

ok rejestruje sie a Tobie wysylam PM.

P.S ciesze sie ze pamietasz moje imie :mrgreen:


[Nieaktualne]10bux - moody - 23-03-2008 10:19

Takie pytanko: po wyklikaniu 4$ dostane 2$ a co dalej? To już jest koniec premii od ciebie czy potem jeszcze coś płacisz?


- makaj - 23-03-2008 13:20

Hej moody
Więc odpowiem Tobie tutaj na ten temat i od razu pytanie z TripleBux, bo to sprowadza się do tego samego Wink
Zatem ja chcę być uczciwy i z zasady nie wchodzę w coś takiego jak "dożywotni refback" bo to dla mnie jakiś kosmos Tongue Dużo osób zaczęło to oferować lekką ręką, ale ja nie chcę być scamem Wink
Przede wszystkim nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w przyszłości i jest oczywistym, że kiedyś się współpraca skończy, ale nigdy nie wiadomo z czyjej winy. Może być tak, że ja skończę z PTC a Ty będziesz jeszcze klikać i co wtedy? Zawsze będziesz mi mógł zarzucić, że kasa wpływa na moje konto i pewnie ją sobie wypłacam. Może i mnie spotkać to nieszczęście, że paypal zablokuje mi środki na koncie i czy wtedy kilkanaście osób zrozumie, że nagle przestanę im kasę wypłacać, bo nie będę miał z czego? Albo ja będę płacić na bieżąco, a firma nagle się zescamii sam wypłaty nie dostanę... a każda firma kiedyś skończy działalność. Mogę również wyjechać we wakacje za granicę i nie mieć dostępu do netu i znów nie będę mógł wywiązywać się ze zobowiązań...
Więc jak widzisz... nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć, a takie dożywotnie zobowiązania to duży ciężar. Ja proponuję pewne progi i to jest dla mnie wygodne, jak również chyba jasne dla klikacza. Te $4 w 10bux nie osiągniesz szybciej, niż po 2 miesiącach. Więc to tak jakbym obiecał, że przez dwa miesiące będę wypłacał 50% refcack. Sądzę, że to dosyć długo i tyle na pewno mogę obiecać, że do czerwca będę tu działać i każdemu zapłacę, a co dalej to nie wiem. Można ewentualnie negocjować wysokość progów, ale te poziomy to mój autorki pomysł i tego będę się trzymał, bo w dożywotni refback wchodzić nie chcę. Pragnę móc się ze wszystkiego uczciwie wywiązać :-)
Pozdrawiam Wink


[Nieaktualne]10bux - Killer - 29-07-2012 08:36

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.