Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowy Restock NR.1 Wyniki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Forumowy Restock NR.1 Wyniki (/Temat-Forumowy-Restock-NR-1-Wyniki-2160)

Strony: 1 2


Forumowy Restock NR.1 Wyniki - Admin - 23-02-2010 22:10

Bardzo się ciesze że tak wielu z Was okazało zainteresowanie naszym forumowym restockiem. Poniżej publikuje liste zwyciezców, którzy otrzymają nagrode ! Restocki postaram się organizować co tydzień dla aktywnych użytkowników forum ! Serdecznie pozdrawiam i gratuluje wszystkim zwycięzcom !


Statystyki :

Reputacja +1:
Tech
MareKSG
gumowy_romek


Tapeta 1:
DjAd1
pespe
zizol

Tapeta 2 :
zibi2400
[email protected] - (przykro mi, chodziło o nick),
Kilol

Tapeta Johnny:
Tiger04
Gien
Paviano



Mail z Lockerzpolska.eu :
zizol
ratea
Melo93


5 Maili z Lockerzlist.pl :
Killer
zizol


Adtaily zarabiam.com :
zizol

Adtaily lockerzlist.pl :
zizol
magnus95
zizol
rubik



PS. Po reklame na blogu lockerzlist.pl oraz maile proszę się zgłaszać do użytkownika Nysceriona CLICK


Zizol wykazałeś się nadzwyczajnym refleksem (jestem w głębokim szoku), jednak nie zapoznałeś się z regulaminem restocku : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2132&page=1 przez co, niestety Twoja nagroda jest anulowana.

Zapraszam wszystkich ponownie za tydzień - data będzie ogłoszona dzień lub dwa przed restockiem (proszę nie pytać kiedy, bo naprawdę sam nie wiem).

Pozdrawiam
ADMIN


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - tactlessczak27 - 23-02-2010 22:12

zizol jest ostry ma haki i speed hacka na xp i jest hakerem i mu nawt caphta samo uzupełnia !! sam mi mowil
a ja wygralem wille


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - zizol - 23-02-2010 22:15

Fajnie widzieć Smile


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - Magnus - 23-02-2010 22:17

Nom i w końcu cos mam xD ;]


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - tactlessczak27 - 23-02-2010 22:21

sory za off top ale zizol to kiedy na lekcje (korepetycje) ?? szybkiego zamawiania nagrod


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - gary126 - 24-02-2010 09:06

fajnie, że wogóle mogłem wejść, ale to pryszcz Smile)


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - damianowrz - 24-02-2010 15:29

no bywa Wink


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - Tech - 24-02-2010 16:39

Gratulacje wszystkim. BTW może by dać też wyniki z wirtualnych nagród? Jestem ciekawy, komu udało się zgarnąć np. wycieczkę do Iraku xd


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - adminek - 24-02-2010 20:47

haha wycieczka do iraku wymiata


RE: FORUMOWY RESTOCK NR.1 Wyniki - Lilwee - 25-02-2010 12:00

heh nagród bardzo szybko nie bylo Wink macie refleks chlopaki xD Gratulacje wygranym Smile