Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jaką nagrode ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jaką nagrode ? (/Temat-Rozwiazane-Jaka-nagrode-2158)



[Rozwiązane]Jaką nagrode ? - Kiziordzn - 23-02-2010 21:00

Witam, mam około 350PTz i zastanawiam się jaką nagrode zgarniać.
Czy Wii, czy PSP a może Ipod Nano 16GB/ Touch 8GB ?

Chodzi mi o późniejszą sprzedaż tej nagrody i chcę wiedzieć za ktorą można najwięcej dostać.
Oczywiście nie wysylać linków do Allegro z aukcjami Wii bo wiem jakie są ceny. Jednak pod uwagę trzeba wziąć to że konsola jest w innym systemie plików (PAL/NTSC) oraz, że ma inny kabel podłączany do gniazdka (jeśli się myle to pisać).

Może zamiast Wii polować na jakiegoś Ipoda tylko czy tam stracę na cenie jeśli napiszę w aukcji że jest z USA ? (tutaj również chodzi mi o jakieś ograniczenia np. brak PL języka czy cuś).

No i ważne jest też to ile zapłacę za odbiór bo nie licze na to że przyjdzie darmowa.

Tak więc co brać aby zapłacić najmniej przy odbiorze i najwięcej zyskać ?


RE: Jaką nagrode ? - radekb29 - 24-02-2010 15:04

Ja bym kupił od ciebie Wii Wink To z lockerz za 450 zł z wysyłką ;] jak cos to napisz na gg 7507375 bo mało osób chce Wii z NTSC
A tak to no to najlepiej Toucha 8GB


RE: Jaką nagrode ? - Bolt - 24-02-2010 15:08

Weź ipoda toucha 8gb nie będzie żadnych problemów ze sprzedażą...


RE: Jaką nagrode ? - Alcor - 25-02-2010 00:58

Również polecam ipoda toucha, jest aktualnie dużo osób chętnych do kupna tego cacuszka.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Jaką nagrode ? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.