Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ubux.us nowy bux wiele linków dobrze się zapowiada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ubux.us nowy bux wiele linków dobrze się zapowiada (/Temat-Ubux-us-nowy-bux-wiele-linkow-dobrze-sie-zapowiada-21567)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- JereManU - 13-04-2008 18:45

Wtedy UBux straciłby na wiarygodności.


- piechu - 13-04-2008 18:46

no raczej po co odrazu usuwac firme


- BizNET - 13-04-2008 21:05

Nie no... szczerze mam dosyć tych numerów ze strony adminów!!

Chyba powoli kończę z get-paid! :evil:


- makaj - 13-04-2008 21:17

No to koniec. Ciekawa historia z nowym adminem. Mi to bardziej wygląda na ratowanie reputacji przez TCN (to nie ich strona została scam-em, tylko kogoś nowego, kto ją przejął...).
Dobrze, że nie postawiłem na nich . Narazie mam szczęście ;-)
Swoją drogą czy naprawdę nie można stworzyć firmy z taką ceną reklam i z takimi zarobkami za klik i poleconych, żeby interes się równoważył i firma mogła normalnie funkcjonować? Undecided


- JereManU - 13-04-2008 21:21

Jeżeli ma się dobre źródło reklamodawców całkiem z zewnątrz to myślę, że tak.


- BizNET - 13-04-2008 21:34

W moich oczach TCN straciło reputację i zaufanie!

To celowa sprawka, bo niby po co robić formę a później ją sprzedać? :shock: i tak zarobili sobie 6000$


- JereManU - 14-04-2008 15:38

Hmmm... ;/

Cytat: Anyways,
The Titans and I have worked this issue out, and found it was a combination of misunderstandings. We will all work to restart ubux, but after it is launched, only I will assume full control of it. The titancash network will not be involved in any way. What I am sure you will ask and I will say before anyways.
1. We will not lose any one's earnings.
2. Ubux.us will be the domain.
3. We will open again maybe today or tomorrow depending on w/e.
4. Cronus and Enigma have nothing to do with the $400 being lost, blame mypayscript.com.



- BizNET - 14-04-2008 15:53

co to mniej więcej znaczy?


- JereManU - 14-04-2008 16:13

Jeżeli dobrze rozumiem, to możliwe, że wrócę na dniach, ale chyba od zera... Zobaczymy.


- BizNET - 14-04-2008 17:04

jeśli wrócą od zera to ja na pewno nie zapiszę się po raz kolejny :-x